Forum: Saloniki Prasowe Kolporter- Lipa na maxa 1482

herer 27.03.2004 *.212.244.186.45

Witam jesli powaznie myslisz o sprawie dla reportera to ja wchodze.Ja mam tez problem z firma kolporterska ale nie jest to "Kolporter" tylko "Garmond" Zlozylem wlasnie pozew do sadu przeciw tej firmie.Spor toczy sie o odsetki umowne jakie mi naliczyli-1%dziennie od sumy 3500 co dfalo w sumie 21tys zl samych odsetek!!! prosze o kontakt mailowy oslo78@op.pl

herer 30.03.2004 *.gd30.internetdsl.tpnet.pl

CzeSc Klaudiusz dzieki za odp. Powiedz mi o co z nim9i walczyles? Ja mam problem bo najpierw wyslali mi 3faktury naraz na kwote 3500.Teraz wywalczyli w asadzie naliczanie mi odsetek umownych w wys 1%dzienmie co dalo w sumie 21tys odsetek!!! Czy Twoj problem byl podobny czy zupelnie innej masci?? dzieki .

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.