Forum: Prenumerata zagranica 1478

MarioS 23.08.2004 *.69.158.29.237

1
Czy istnieje mozliwosc prenumeraty zagranicznej magazynu Frachising Info? Mieszkam obecnie w Kanadzie jednak planuje zainwestowac w jakas siec w przyszlym roku. Do tego czasu chce poznac dobrze zasady franchisingu i byc na bierzaco z rozwojem franchisingu w Polsce. A jedynym zrodlem informacji jest ten portal i mam nadzieje magazyn Franchising Info.
Z gory dzieki za informacje.

Redakcja 23.08.2004 *.www.profitsystem.pl

262
Naturalnie istnieje możliwość otrzymywania prenumeraty Franchising Info zagranicą. Należy dokonać odpowiedniego zamówienia w księgarni (napisać od którego numeru), zaznaczyć pole "przesyłka zagraniczna" i wybrać formę zapłaty kartą kredytową lub przelewem. Nie ma możliwości wysłania przesyłki zagranicę za zaliczeniem pocztowym.
Pozdrawiamy
Redakcja

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.