Forum: chinskie jedzenie 1478

iwona 24.08.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
czy ktoś zna siec zajmująca sie szybkim, chinskim jedzenie? chce w moim pubie wprowadzic cos takiego.szukam jedzenia innego, niz pizza, hamburger...moze byc cos w rodzaju zpiekanek na slodko, na ostro.noo-poprostu cos innego..

iwona 26.08.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
Czy naprawdę nikt nie jest mi wstanie pomóc? LUDZIE!!!! Czy poza punktami kasowymi cos jeszcze na tym forum jest znane?

Ruth 27.08.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Iwona, spokojnie, chińskiego nie ma, ale jest wegetariańskie, są kurczaki, są pączki od bliklego, są serniki od mamuśki, są kanapki od subwaya, jest w czym wybierać!

iwona 28.08.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
Dzieki Ruth...Nie tego szukam.Coc małe, gotowe...Jak cuda z winiar, jak malr rivoli...Rozumiesz? Male pudelo, krótki czas odgrzewania.Sa np.placki ziemniaczane w połprodukcie.Cos takiego mnie urzadza.Proszę o dalsze informacje na ten temat.

Ruth 30.08.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Chyba nie moge Ci pomóc - ale może warto byłoby prześledzić katalog i popytać firmy, czy nie mają czegoś takiego w ofercie?Pozdrawiam i miłych poszukiwań!

hary 30.08.2004 *.akv62.neoplus.adsl.tpnet.pl

13
iwonko poprzeglądaj troszke stronki z gastro a napewno coś znajdziesz placki ziemniaczne to dobry pomysł smaczne tanie tradycyjne.Jak masz talent do gotowabia możesz pomyśleć i przygotować coś sama.

iwona 30.08.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
Hary...Dziękuję bardzo za rady.Nie mogę niestety sama zająć sie gotowaniem.Poza tym jędzenie nie ma być punktem naczelnym pubu, ma być miłym dodatkiem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.