Forum: chinskie jedzenie

24.08.2004
wypowiedzi: 48
*.internetdsl.tpnet.pl

czy ktoś zna siec zajmująca sie szybkim, chinskim jedzenie? chce w moim pubie wprowadzic cos takiego.szukam jedzenia innego, niz pizza, hamburger...moze byc cos w rodzaju zpiekanek na slodko, na ostro.noo-poprostu cos innego..

26.08.2004
wypowiedzi: 48
*.internetdsl.tpnet.pl

Czy naprawdę nikt nie jest mi wstanie pomóc? LUDZIE!!!! Czy poza punktami kasowymi cos jeszcze na tym forum jest znane?

27.08.2004
wypowiedzi: 19
*.bialystok.sdi.ptnet.pl

Iwona, spokojnie, chińskiego nie ma, ale jest wegetariańskie, są kurczaki, są pączki od bliklego, są serniki od mamuśki, są kanapki od subwaya, jest w czym wybierać!

28.08.2004
wypowiedzi: 48
*.internetdsl.tpnet.pl

Dzieki Ruth...Nie tego szukam.Coc małe, gotowe...Jak cuda z winiar, jak malr rivoli...Rozumiesz? Male pudelo, krótki czas odgrzewania.Sa np.placki ziemniaczane w połprodukcie.Cos takiego mnie urzadza.Proszę o dalsze informacje na ten temat.

30.08.2004
wypowiedzi: 19
*.bialystok.sdi.ptnet.pl

Chyba nie moge Ci pomóc - ale może warto byłoby prześledzić katalog i popytać firmy, czy nie mają czegoś takiego w ofercie?Pozdrawiam i miłych poszukiwań!

30.08.2004
wypowiedzi: 13
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

iwonko poprzeglądaj troszke stronki z gastro a napewno coś znajdziesz placki ziemniaczne to dobry pomysł smaczne tanie tradycyjne.Jak masz talent do gotowabia możesz pomyśleć i przygotować coś sama.

30.08.2004
wypowiedzi: 48
*.internetdsl.tpnet.pl

Hary...Dziękuję bardzo za rady.Nie mogę niestety sama zająć sie gotowaniem.Poza tym jędzenie nie ma być punktem naczelnym pubu, ma być miłym dodatkiem.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.