Forum: Czy można sprzedawać serwery? Pomysł lepszy niż 69isp

12.02.2002
rockus
*

Firma 69isp chce sprzedawać miejsce na serwerach poprzez brokerów. Niewiem czy to franchising, bo się nie przyglądałem temu systemowi, ale zapewne była to odpowiedź na coraz więkrzą konkurecje . Czy nie leprzym sposobem byłoby opracowanie standardów i rozpowszechnianie ich pod współną marką wśród właścicieli serwerów?. Firma mogłaby np zapewniać oprogramowanie i szkolenia dla właścicieli, którzy mogliby być również sprzedawcami. Dużo firm pod jedną marką; to chyba się nazywa franchising!!!

12.02.2002
Viki
*

No może i masz racje, ale równie dobrze można nazwać działania mafii z np. Pruszkowa franchisingiem. Paru wyszkolonych i przygotowanych do "zawodu" Panów działających pod wspólną marką. Jest to jakaś koncepcja;)

12.02.2002
lech
*

przeczytajcie artykuły z "czarnej listy". to ze ktoś ma jedno logo nie znaczy jeszcze że to franczyza!

16.02.2002
Rockus
*

Lechu, ja pisze tesh o wspólnym oprogramowaniu, mogłyby być również promowane we wspólnych kampaniach reklamowych..... Firma określałaby standardy.

16.02.2002
Viki
*

Rockus pewnie masz racje tylko jak to się ma do "super" oferty 69isp

16.02.2002
rockus
*

racja....

20.02.2002
ARTUR BIEGUS
*

CYTAT: przeczytajcie artykuły z "czarnej listy". TAK, PRZECZYTAJCIE GO DZISIAJ, 20 LUTEGO 2002. NIEJAKI P. WIŚNIEWSKI PO MOJEJ INTERWENCJI NIECO ZMIENIŁ SWÓJ ZŁOŚLIWY PASZKWIL, CHOĆ NADAL TEKST JEST PO PROSTU OBRAŹLIWY. KONIEC. ARTUR BIEGUS WŁAŚCICIEL 69ISP

03.04.2011
wypowiedzi: 13
*.szczecin.mm.pl

tak

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.