Forum: Zarobki 1478

LUKA 25.08.2004 *.217.153.152.98

1
Mam pytanie o zarobki we franchisingu. Szczególnie interesuje mnie rejon Warszawy.
Dajcie znać jakie poniesliście inwestycjie i ile zarabiacie miesięcznie. Nie wiem czy warto rezygnować z pracy i wchodzić we franchising. Zalezy mi oczywiście o rzędach wielkości.

soulz 26.08.2004 *.213.25.91.131

dołączam się do pytania. tyle ze rejon dowolny.proszę o info na maila soulz@SKASUJo2.pl. rozpocząłbym jakiś biznes ale nie wiem czy rezygnowac z pracy.

ho-door 26.08.2004 *.px8so.cg.shawcable.net

2
jestem zainteresowany otwarciem dzialalnosci w oparciu o franchising. prosze o wszelkie informacje zwiazane z zarobkami, gdyz takze nie jestem pewien czy warto rezygnowac z pracy. prosze o podzielenie sie ze mna doswiadczeniem w tej sprawie. moj mail: ho-door@go2.pl. dzieki:)!

Piotr2 27.08.2004 *.bpw133.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Jeśli w pracy zarabiasz np kilka tysięcy miesięcznie na czysto to nie zawracaj sobie głowy punktem kasowym. Ale jeśli zarabiasz poniżej tysiąca i musisz słuchać marudzenia upierdliwego szefa to otwieraj - nie masz nic do stracenia. Pracę i tak pewnie niedługo stracisz jeśli nie po roku to po dwóch. Tak już jest w tym kraju więc się nie przywiązuj do niej. Nie można budować swojej przyszłości na dziadowskiej etatowej robocie.

dominika 08.09.2004 *.NAT-3.autocom.pl

1
Proszę o rzetelne info na temat zarobków franchisingobiorcy w punktach kasowych.Mieszkam w Krakowie i zastanawiam się nad współpracą z MIeszkiem lub Grosikiem.Co się bardziej opłaca?Którzy przedstawieciele są bardziej wiarygodni w udzielaniu informacji- z mieszka czy z grosika? W jakich granicach zamknę opłaty na uruchomienie takiej działalności?Nie uśmiecha mi się wtopienie kasy a za miesiąc bankructwo z wyrokiem sądowym o wyłudzenia na karku.Bardzo proszę o poważne rady i wypowiedzi osób doświadczonych i znajacych się na rzeczy.Z góry dziękuję.Piszczie na adres:dominikakastelik@poczta.onet.pl

Streamers 09.09.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Nikt nie odpowie ci na to pytanie rzetelnie. Jedni chwalą Mieszko inni Grosika lub Inkaso. Musisz sam sie zdecydować co będzie dla ciebie najlepsze. Poczytaj trochę o tych firmach powysyłaj maile do tych firm. Udziela ci wyczerpujących informacji. Tylko pamiętaj że nigdy nie jest tak różowo jak wszyscy te interesy przedstawiaja.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.