Forum: H&M 1478

DARWIN 26.08.2004 *.byg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

WITAM , CZY KTOŚ WIE CZY FIRMA H&M DZIAŁA NA ZASADZIE FRANCHISINGU? A JESLI TAK TO NA JAKICH WARUNKACH? SZUKAM JAKIEGOS POMYSŁU NA BIZNES , PROWADZIŁEM PRZEZ 8 LAT FERME DROBIU, ALE TO CO SIĘ DZIEJE W TEJ BRANZY PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE... POZATYM MARZY MI SIE HANDEL TOWAREM KTÓRY SIE NIE PSUJE...

Gringo 26.08.2004 *.82.177.74.112

48
NIe dają franczyzy !!!!
Z resztą koszty uruchomienia takiego sklepu to około 1200 zł/m2 w lokal i pewnie drugie tyle w towar. NIe robią mniejszych sklepów niż 800 m2. To jest około 2.000.000 zł. Jak masz tyle to na pewno dogadasz się z Housem lub Reporterem, czy kimś innym i otworzysz 10 mniejszych sklepów, zarobek będzie może mniejszy.ale to są dobre propozycje.Pozdrawiam

Ruth 27.08.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
A inne sieci ciuchowe? A może usługi dla biznesu lub klientów indywidualnych? Fotostop?Kodak?To się nie psuje (no może prawie)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.