Forum: Finansowanie franchisingu (może redakcja ?:)) 1483

maroonYo 27.08.2004 *.ws110.internetdsl.tpnet.pl

Gdzieś czytałem że "na zachodzie" banki udzielają kredytów jeżeli franchisingodawca jest sprawdzony i jego plan finansowy jest o.k. CZY MA KTOŚ DOŚWIADCZENIA W TYM TEMACIE .W POLSCE NATURALNIE.
POzdrawiam

Ruth 27.08.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Niektóre firmy pomagają w udzieleniu kredytów - np. wiem, że Perfect Lady ma podpisaną umowę z jednym z banków i że biorca nie musi się martwić o kredyt. Szczegółów nie znam - ale koniec języka za przewodnika.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.