Forum: Szybkie jedzenie inne niz pizza i hamburger ????? 1483

iwona 27.08.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
Szukam dostawcy jedzenia innego niz pizza, cos co byloby na wynos i nie mialo pieciu punktów w mieście.

Ruth 27.08.2004 *.ph96.bialystok.sdi.ptnet.pl

19
Mogę jedynie zwrócić Twoją uwagę na firmy takie jak Green Way (też szybkie jedzenie, ale nie jest to pizza) oraz Southern Fried Chicken - chrupiące kurczaki, które są u nas ostatnio bardzo modne. Green Way z tego co wiem robi dobre, zdrowe żarcie - jednak nie każdemu to pasuje, naród nasz słynie z umiłowania do mięcha, dlatego może spróbuj z Southern Fried Chicken. Swego pamiętam, kiedy wszelakiej maści kurczaki z rożna przeżywały istny boom!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.