Forum: Modry Słoń 1483

Marta 29.08.2004 *.chello062179066008.chello.pl

1
Co sądzicie o franczyźnie "Modry Słoń"? Bo nie widziałam żadnych reklam tego "Słonia" a książeczka kosztuje dość sporo! Napiszcie co o tym sądzicie, a może ktoś jest już biorcą tej licencji? Ile można na tym zarobić?
Pzdr Marta

Master Modrego Słonia w Polsce 06.09.2004 *.atn240.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marto, jeśli masz pytania odnośnie zakupu licencji Modrego Słonia, to zapraszam po wszystkie informacje bezpośrednio do nas. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Nr tel. i e-mail dostępny jest w katalogu firm.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.