Forum: Modry Słoń

29.08.2004
wypowiedź: 1
*.chello.pl

Co sądzicie o franczyźnie "Modry Słoń"? Bo nie widziałam żadnych reklam tego "Słonia" a książeczka kosztuje dość sporo! Napiszcie co o tym sądzicie, a może ktoś jest już biorcą tej licencji? Ile można na tym zarobić?
Pzdr Marta

06.09.2004
Master Modrego Słonia w Polsce
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marto, jeśli masz pytania odnośnie zakupu licencji Modrego Słonia, to zapraszam po wszystkie informacje bezpośrednio do nas. Udzielamy odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Nr tel. i e-mail dostępny jest w katalogu firm.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.