Forum: Alois Dallmayr 1475

bobby 19.09.2004 *.217.97.221.150

1
Znajdzie się jakiś biorca współpracujcy z ta firma, który może coś podpowiedzieć?
torca48@op.pl

poq 19.09.2004 *.bxy231.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sam jestem zainteresowany. Ciekawe.

jergor 22.10.2004 *.cqe23.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ta firma nie interesuje się w ogóle zapytaniami potencjalnych biorców.Wysłałem tam podwójnie zapytanie i żadnej odpowiedzi.Wysłałem też zapytanie do Niemiec i również żadnej odpowiedzi.Chciałem w to zainwestować około 80 tys. ale widać im nie zależy.Być może to po prostu żadna firma?

YaRo 22.10.2004 *.internet.esko.pl

71
swego czasu rozmawiałem z jednym biorca licencji od nich Wstawił swój automat w galerri handlowej w Real'u w Nowym Sączu i po 3 miesiącach go zlikwidował bowiem podobno niewyrabiał z kosztami wobec firmy A w takim hipermarkecie przewija sie dziennie przeciez kilka tysiecy osób Więc raczej ów pomysł chyba nie jest zbyt dochodowy Może się myle nie wiem ale rozmowa z tym człowiekiem jakoś tak mnie nastawiła

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.