Forum: Popeyes Chicken Franchising 1478

Tomasz K 21.09.2004 *.pa124.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl

5
Czy ktoś wie czy istnieje w Polsce juz jakiś fast food Popeyes Chicken? Potrzebuje informacji bo jestem zainteresowany tym biznesem.

MiWi 22.09.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
Jeszcze nie. Musisz sprawdzić czy nie możesz zostać masterbiorcą.

Tomasz K 22.09.2004 *.pa111.leszno.cvx.ppp.tpnet.pl

5
Dziekuje za dopowiedz. Wyslalem do AFC Enterprises maila w tej sprawie, to oni oferują ten franchising. Powinni niedlugo odpowiedziec i wtedy zobaczymy co da sie z tym zrobic.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.