Forum: Cezar czy ktoś zna ? 1483

Seba 24.09.2004 *.bqo221.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Czy ktoś zna tę firmę bliżej lub z nią wspólpracuje ?Jaki trzeba mieć wkład własny i czy nie oszukują ?
To krótka informacja o nich : Cezar Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą pełen zakres produktów i usług w branżach: szewskiej i ślusarskiej. zarządzamy siecią kilkudziesięciu punktów usługowych, zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce.

Seba 24.09.2004 *.bqo221.neoplus.adsl.tpnet.pl

A to ich oferta :
naprawa obuwia
materiały do wykonywania usług szewskich
dorabianie kluczy
francuskie kosmetyki do obuwia i skór
pieczątki i wizytówki
mała poligrafia
kłódki i wkładki
baterie
szyldy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.