Forum: Producent swetrów damskich

26.09.2004
scooter
*.toya.net.pl

Chcąc rozwijać na rynku polskim sprzedaż naszych wyrobów,proponujemy swetry damskie w kilku popularnych i bardzo chodliwych wzorach.Przystępne ceny,możliwość zakupu w cenach netto. szymon@3sys.net

26.09.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

przystepne ceny-???

26.09.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

konkrety
napisz na mój e mail

01.10.2004
wypowiedź: 1
*.igo.wroc.pl

Witam Serdecznie Pana!

Czekam również na jakieś konkretne informacje.

Pozdrawiam
GFox (Wrocław)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.