Forum: Buty Bata 1482

neopositivka 27.09.2004 *.acc5-1.ssnet.pl

szukam różnych rozwiązań dla siebie.Chce sobie stworzyć miejsce pracy. Tłukę się z pomysłami...
Na Śląsku jest jeden jedyny salon firmowy bata. Dla mnie to rewelacyjny produkt,świetna marka. Ale nie można znaleść strony www. Czy wiecie może jak złapać z nimi kontakt?

Gajowy 29.09.2004 *.pe184.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

4
http://www.bata.pl/

Gringo 29.09.2004 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Chcesz sobie stworzyć miejsce pracy za 500 000 zł (bo tyle trezba zainwestować minimum w 200 m2 sklepu bata)? Jak masz 500 000 to sobie wpłać na konto na 6% i masz 2500 miesięcznie bez ryzyka

neopositivka 29.09.2004 *.acc3-1.ssnet.pl

Mogę mieć nawet milion złotych, a itak sklepu nie otworzę.Oni rozwijają się samodzielnie. Póki co dalszy rozwój sieci sklepów nie będzie szybki.Info bezposrednio z działu handlowego

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.