Forum: szanse nowicjusza?

29.09.2004
raf
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam, interesuje mnie czy ciężko jest wejść we franchising osobie która nigdy nie prowadziła działalności gospodarczej a dopiero zamierza ją założyć. Proszę o info do której sieci można i WARTO wejść bez większego problemu.

30.09.2004
wypowiedzi: 8
*.pila.cvx.ppp.tpnet.pl

Z regóły sieci franchisingowe pomagają we wszystkim . Mnie sieć poprowadziła i wprowadziła we wszystkie zagadnienia. Zgłoś się do Pan american Pizza !!

30.09.2004
raf
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brzmi dość interesująco, z tego co wyczytałem potrzeba ok 20 tyś (licencja, uruchomienie produkcji, reklama) + koszty adaptacji lokalu. Z tego co wyczytałem prowadzisz lokal, jeżeli to nie tajemnica to jakie w przybliżeniu koszty poniosłaś na adaptacje lokalu, no i oczywiście przy jakiej powierzchni i ostatnie pytanko, czy macie pizzerie w okolicach Katowic?

22.10.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Ale porozmawiaj też z innymi - lepiej zrobić sobie pełen przegląd rymku.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.