Forum o artykule: Uwaga: idzie nowe!!! Więcej pomysłów na własny biznes 1475

Viper 13.10.2004 *.cmp176.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super - nowy design jest ładniejszy i strona szybciej się ładuję.

Z okazji 4 urodzin życzę Wam dalszych sukcesów!

Mariusz 13.10.2004 *.bim96.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiekie ukłony dla całej redakcji oraz ludzi związanej z nią
Zmiana jest fantastyczna
Pozdrawiam i dziękuje

maroonYo 29.12.2004 *.ws110.internetdsl.tpnet.pl

Suuper...
Tyle tylko że gdyby nie przypadek to w życiu nie znalazłbym franchising.info.pl na franchising.net.pl .
Pozdrawiam

Justa 20.01.2005 *.195.136.126.17

1
Ja już od dawna szukam kogoś, kto pomógłby mi w otwarciu solarium. Każdy mnie tylko straszy przed kosztami, a nikt nie chce mi powiedzieć, jakiego rzędu są to koszta. Mieszkam w mieście pow. 100tyś. mieszkańców, w którym brakuje porządnego salonu solarium. Znając zasady, Franchisingu wiem, że przy pomocy jakiejś sieci ( a w Polsce ich nie brakuje), która by chciała przekazać swoje doświadczenia i pomoc w branży właśnie na zasadzie franczszyzny, byłoby mi łatwiej. Jeśli już ktoś, kto ma sieć solariów myślał o czymś takim to proszę o kontakt.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.