Forum: Dlaczego oferta franchisingu w Polsce jest taka uboga??? 1477

jergor 03.11.2004 *.cpn79.neoplus.adsl.tpnet.pl

Największe i najbardziej dynamiczne systemy światowe nie są w Polsce jeszcze obecne, na Polskie systemy słychać tylko narzekania a różnorodność oferty jest byle jaka.Czy nasz rynek i konsument jest tak mało dojrzały? Może inne powody?

Mariusz 03.11.2004 *.bke59.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie można porównywać krajów wysokorozwinietych z Polska jeżeli to chobysz to porównujesz niebo z ziemią
Wraz z rozwojem gospodarczym rozwinie się również ta gałąź
powiem tobie od siebie ze zauważyłem od jakiegoś czasu wielki wzrost w ofertach franchisingowych miejmy nadzieje że bedzie lepiej
A po za tym wiejscie do UE przyniesie zmiane

pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.