Forum: Własna firma... 1477

Adamo25 21.11.2004 *.bok68.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Zastanawiam sie w co teraz warto zainwestowac aby osiagnac zamierzony sukces czytaj dochody... wiem ze na to pytanie nie da sie jednoznacznie i bez problemu odpowiedziec ale sa biznesy mniejszego i wiekszego ryzyka w danym srodowisku branzowym(mowiac ogolnie!)

Jakie obecnie branze (handlowo-uslugowe)przezywaja swoj rozwoj i maja sie dobrze na rynku...


Wiele jest pomyslow na swoj biznes mysle wiec ze branza handlowa bedzie dobrym poczatkiem na swoj biznes...
Artykuly pierwszej potrzeby beda/sa sie zawsze sprzedawac mowie tu o produktach spozywczych odziezowych lekach itp...

Jesli macie jakies sugestie i podpowiedzi to prosze was o rady i pomoc...
Bede wdzieczny za wszystkie posty!!
Pozdrawiam Adam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.