Forum: Tele-hit 1484

agata 29.11.2004 *.217.8.179.148

Luuudzie!Nie pakujcie się we współprace z tą firmą.Jej czas już dawno dobiegł końca!Kto jeszcze nie wie o ich wszystkich wpadach i potyczkach to niedługo pewnie się przekona!Wierzcie mi znam naocznego świadka!

abi 02.12.2004 *.aht212.neoplus.adsl.tpnet.pl

szukam do ciebie kontaktu agato mam z nimi doświadczenia takie chyba jak ty mój gadu 2158970

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.