Forum: Pożyczka, kredyt na start biznesu

• strona:
  • 1
  • 2
06.12.2004
wypowiedzi: 2
*.toya.net.pl

witam..nie moge znalezc zadnej pracy.!! chce zalozyc wlasna frme..i tu zadam byc moze glupie pytanie..skad wziazc pieniadze na to.?? rodzina--znajomi odpadaja..doradzcie..moze ktos zna jakis sposob..

06.12.2004
relod
*.jgora.dialog.net.pl

fundusz mikro jest dobrą alternatywą , bank ci nie pomoże ale tu możesz śmiało spróbować www.funduszmikro.pl

06.12.2004
*.toya.net.pl

dzieki za podpowiedz..sprobuje..

06.12.2004
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Spróbuj się pokręcić wśród funduszy pomocowych z UE
Można naprawde wiele zyskać a w banku pożyczkę chętniej mogą dać jak będziesz posiadał dobry biznesplan

10.12.2004
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Albo spróbuj z franczyzą czegoś, co nie wymaga dużej inwestycji.

06.03.2014
wypowiedź: 1
*.mt.pl

Ja korzystałam z oferty extra-pozyczka. Pieniądze pojawiły się na koncie po 15 minutach, a ogromnym plusem było minimum formalności.

09.03.2015
*.ssp.dialog.net.pl

Jako bezrobotny można starać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W zależności od rodzaju biznesu rzadko kwota dofinansowania wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą pożyczki unijne oprocentowane na bardzo korzystnych warunkach. Oczywiście o pożyczkę JEREMIE mogą starać się nie tylko start-upy.

Pozdrawiam

Krzysztof Jędrzejczyk

08.07.2015
wypowiedzi: 24
*.153.107.130

Fundusze do dopiero połowa sukcesu. Ważny jest też szereg innych czynników jak pomysł  na markę, przemyślana strategia zarządzania firmą i wreszcie podstawowa znajomość przepisów dotyczących działalności. W maire rozwoju firmy warto zainteresować się nowoczesnymi narzędziami dla firm jak CRM czy podpis elektroniczny. Znacznie ułatwiają kierowanie obiegiem dokumentów.

08.07.2015
wypowiedzi: 8
*.dynamic.chello.pl

Jeżeli masz dobry biznes plan to możesz się starać o dofinansowanie z urzędu pracy lub EU.

02.09.2015
wypowiedzi: 24
*.webino.pl

Ja spotkałam się z ciekawą firmą oferującą pożyczki. Może to nie duże kwoty ale na wyposażenie np. biura powinno wystarczyć. Prowadzą ciekawy blog o pożyczaniu https://www.mini-credit.pl/blog . Jest tam sporo trafnych uwag odnośnie pożyczania :)

07.09.2015
*.111.166.137

Dziękie za opinie, przydadzą się:)

07.09.2015
*.111.166.137

Prawie każda instytucja pozabankowa daje kredyty bez BIK:)

08.09.2015
wypowiedzi: 43
*.dynamic.mm.pl

Niby tak ale czy naprawdę uważacie ,że sensowne jes branie krdytu na rozpoczęcie firmy w firmie pozabankowej? Co z tego,że łatwo jest tam dodstać kredyt skoro jes on bardzo wysoko oprocentowany?

O wiele lepiej jest starać się o kredyt w banku albo w urzędzie pracy. Swoją drogą ostatnio na money był ciekawy artykuł o tym:

http://direct.money.pl/artykuly/kredyty/na-co-przeznaczyc-kredyt-na-start-firmy,71,0,1824327.html

23.10.2015
*.238.213.33
23.10.2015
wypowiedzi: 18
*.webino.pl

A myślałes nad dotacją? To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Na https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/tarnobrzeg/ możesz znaleźć o tym info. Teraz nawet zaczął się nabór wniosków to możesz się załapać ;)

06.12.2015
*.play-internet.pl

„Prawie każda instytucja pozabankowa daje kredyty bez BIK:)”

Ja bym się nie odważył opierania firmy o pożyczkę pozabankową. Są różne sposoby, dofinansowania z UP czy UE, ewentualnie pożyczki bankowe – warunek jest jeden – trzeba mieć porządny biznesplan. Ja szukam teraz dla siebie franczyzowego biznesu w Lublinie, byłem na spotkaniu organizacyjnym Mail Boxes. Byłem w takim punkcie w Warszawie przy okazji załatwiania kilku spraw. Taki biznes wydaje mi się bardziej wiarygodny dla banku i dla siebie samego przede wszystkim.

21.01.2016
wypowiedzi: 3
*.webino.pl

Oj teraz jest tyle banków i instytucji pozabankowych, które udzielają pożyczek, że głowa mała....

28.06.2016
wypowiedzi: 23
*.188.142.83.hornet.pl

oj nie polecałbym Ci pożyczki w żadnych parabankach innych instytucjach tego typu jak koledzy powyżej. Wszystko fajnie, dostaniesz bez problemu ale potem jak Ci przyjdzie to spłacić to moze być ciężko.. Jesli szukasz pozyczki to zobacz sobie https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm masz kilka kredytów do wyboru, z rozsądnym oprocentowaniem ;)

01.07.2016
*.icpnet.pl

[url]http://anwo.poznan.pl[/a]

01.07.2016
wypowiedzi: 4
*.webino.pl

Moim zdaniem warto starać się o dofinansowanie z gminy lub UE.

• strona:
  • 1
  • 2

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.