Forum: Pożyczka, kredyt na start biznesu - usługi dla biznesu 62

miki 06.12.2004 *.staticline812.toya.net.pl

2
witam..nie moge znalezc zadnej pracy.!! chce zalozyc wlasna frme..i tu zadam byc moze glupie pytanie..skad wziazc pieniadze na to.?? rodzina--znajomi odpadaja..doradzcie..moze ktos zna jakis sposob..

relod 06.12.2004 *.dial-792.jgora.dialog.net.pl

fundusz mikro jest dobrą alternatywą , bank ci nie pomoże ale tu możesz śmiało spróbować www.funduszmikro.pl

miki 06.12.2004 *.staticline812.toya.net.pl

2
dzieki za podpowiedz..sprobuje..

Mariusz 06.12.2004 *.bjc190.neoplus.adsl.tpnet.pl

Spróbuj się pokręcić wśród funduszy pomocowych z UE
Można naprawde wiele zyskać a w banku pożyczkę chętniej mogą dać jak będziesz posiadał dobry biznesplan

MiWi 10.12.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Albo spróbuj z franczyzą czegoś, co nie wymaga dużej inwestycji.

milenkas22 06.03.2014 *.host-116-13.mt.pl

1

Ja korzystałam z oferty extra-pozyczka. Pieniądze pojawiły się na koncie po 15 minutach, a ogromnym plusem było minimum formalności.

K. Jędrzejczyk 09.03.2015 *.dynamic-78-8-164-248.ssp.dialog.net.pl

1

Jako bezrobotny można starać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. W zależności od rodzaju biznesu rzadko kwota dofinansowania wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą pożyczki unijne oprocentowane na bardzo korzystnych warunkach. Oczywiście o pożyczkę JEREMIE mogą starać się nie tylko start-upy.

Pozdrawiam

Krzysztof Jędrzejczyk

andrecourt 08.07.2015 *.194.153.107.130

24

Fundusze do dopiero połowa sukcesu. Ważny jest też szereg innych czynników jak pomysł na markę, przemyślana strategia zarządzania firmą i wreszcie podstawowa znajomość przepisów dotyczących działalności. W maire rozwoju firmy warto zainteresować się nowoczesnymi narzędziami dla firm jak CRM czy podpis elektroniczny. Znacznie ułatwiają kierowanie obiegiem dokumentów.

rachela27 08.07.2015 *.89-69-44-6.dynamic.chello.pl

8

Jeżeli masz dobry biznes plan to możesz się starać o dofinansowanie z urzędu pracy lub EU.

chomik 02.09.2015 *.router.webino.pl

24

Ja spotkałam się z ciekawą firmą oferującą pożyczki. Może to nie duże kwoty ale na wyposażenie np. biura powinno wystarczyć. Prowadzą ciekawy blog o pożyczaniu https://www.mini-credit.pl/blog. Jest tam sporo trafnych uwag odnośnie pożyczania :)

harasss 07.09.2015 *.193.111.166.137

2

Dziękie za opinie, przydadzą się:)

harasss 07.09.2015 *.193.111.166.137

2

Prawie każda instytucja pozabankowa daje kredyty bez BIK:)

Julia Mroczek 08.09.2015 *.host-176-221-121-207.dynamic.mm.pl

51

Niby tak ale czy naprawdę uważacie ,że sensowne jes branie krdytu na rozpoczęcie firmy w firmie pozabankowej? Co z tego,że łatwo jest tam dodstać kredyt skoro jes on bardzo wysoko oprocentowany?

O wiele lepiej jest starać się o kredyt w banku albo w urzędzie pracy. Swoją drogą ostatnio na money był ciekawy artykuł o tym:

http://direct.money.pl/artykuly/kredyty/na-co-przeznaczyc-kredyt-na-start-firmy,71,0,1824327.html

paul 23.10.2015 *.178.238.213.33

1

Spróbuj na http://chwilowkawkilkaminut.pl

fran21 23.10.2015 *.router.webino.pl

18

A myślałes nad dotacją? To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Na https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/tarnobrzeg/ możesz znaleźć o tym info. Teraz nawet zaczął się nabór wniosków to możesz się załapać ;)

youki 06.12.2015 *.user-109-243-74-254.play-internet.pl

1

„Prawie każda instytucja pozabankowa daje kredyty bez BIK:)”

Ja bym się nie odważył opierania firmy o pożyczkę pozabankową. Są różne sposoby, dofinansowania z UP czy UE, ewentualnie pożyczki bankowe – warunek jest jeden – trzeba mieć porządny biznesplan. Ja szukam teraz dla siebie franczyzowego biznesu w Lublinie, byłem na spotkaniu organizacyjnym Mail Boxes. Byłem w takim punkcie w Warszawie przy okazji załatwiania kilku spraw. Taki biznes wydaje mi się bardziej wiarygodny dla banku i dla siebie samego przede wszystkim.

Anna Kogut 21.01.2016 *.router.webino.pl

3

Oj teraz jest tyle banków i instytucji pozabankowych, które udzielają pożyczek, że głowa mała....

gangies 01.07.2016 *.router.webino.pl

4

Moim zdaniem warto starać się o dofinansowanie z gminy lub UE.

Daniel DB 21.02.2017 *.160.83.30.179

41

Profesjonalne doradztwo kredytowe dla Firm i Osób Prywatnych. Oferuję pomoc w kredytach:

- gotówkowych

- konsolidacyjnych

- hipotecznych

- inwestycyjnych

Dojazd do klienta, minimum formalności, najniższe oprocentowanie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Daniel

tel. 533 383 003

ogloszenia.space@gmail.com 19.06.2017 *.public-gprs407752.centertel.pl

1

Jeżeli masz funkcjonujący biznes w branży detalicznej, usługowej lub rozrywkowej, lub dobry pomysł jak go stworzyć jesteśmy w stanie pomóc Ci w rozwinięciu skrzydeł.

Nasza firma zajmuje się komercjalizacją przestrzeni w centrach i galeriach handlowych poprzez zebraną przez wiele lat siatkę pewnych i rzetelnych kontaktów oraz wiedzę nabytą poprzez wprowadzanie marek na rynek.

Upraszczamy proces weryfikacji reprezentując naszych klientów przed deweloperami i właścicielami centrów. Negocjujemy korzystne warunki oraz szczegółowe zapisy umów, tworzymy wiarogodne prezentacje prezentowanych konceptów.

Jesteśmy firmą z polsko-niemieckim kapitałem, wiarygodną w oczach przyszłych wynajmujących co zapewnia szybkie i bezbolesne przejście przez wyśrubowane procedury centrów.

Nasze usługi są bezpłatne, działamy na zasadzie partnerskiej. Zarabiamy na prowizji od podpisanej umowy, co więcej jako jedyni na rynku jesteśmy w stanie wynegocjować jednorazowe finansowanie od Wynajmującego na cel uruchomienia biznesu w danym miejscu tak, aby nie zachodziła potrzeba organizowania go od banków i innych podobnych instytucji. Kwota finansowania może sięgać jednorazowo nawet do 1,5 miliona złotych na jeden lokal. Jesteśmy też w stanie działać wielokierunkowo prowadząc projekt od razu w wielu miejscach dzięki czemu możesz szybko wyskalować swój biznes i zwielokrotnić przychody. Wsparcie kapitałowe może zostać zorganizowane na każdy z otwieranych lokali niezależnie.

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy Ci osiągnąć ogólnopolski sukces. Jeżeli masz biznes lub pomysł jak go zrobić zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zweryfikujemy Twój projekt.

Twój sukces będzie naszym sukcesem.

Zapraszam do kontaktu:

ogloszenia.space@gmail.com

502 235 344

Błażej Błaszczyk

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.