Forum: dallmyar 1478

krystian 07.12.2004 *.host210-185.crowley.pl

3
Witam wszystkich czy ktos ma moze jakies informacje o sieci dallmyar, typu jak sie z nimi wspolpracuje no i cz da sie na tym zarobic:)

Mariusz 07.12.2004 *.biv149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie powiem tobie nic na temat tej firmy ale mogę odpowiedzieć czy można na tym zarobić
odpowiedz brzmi mozna jeżeli masz dobre miejsca i kilka automatów to możesz kosić nie złą kase masz ograniczone wydatki a większy zysk

Mariusz 07.12.2004 *.biv149.neoplus.adsl.tpnet.pl

acha nie powiedzałem jeszcze jednego
automatów z napojami jest dużo ale są z ochraniaczami na obówie (głównie do zainstalowania w szpitalach) z prezerwatywami, z batonami i innymi słodyczami a także z grami lub zabawami dla dzieci (hipermarket dobre miejsce)
pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.