Forum: Pan American Pizza 1483

mariusz 07.01.2005 *.xp162.internetdsl.tpnet.pl

1
Witam. Bardzo proszę o opinie na temat sieci PAN AMERICAN PIZZA. Wiem także,że firma prowadzi nabór na stanowisko "Przedstawiciel Handlowy"-jesli ktoś podjął z tą firmą współpracę(jako przedstawiciel i franchising)proszę o wasze opinie.

czytelnik 08.01.2005 *.pf102.lublin.sdi.tpnet.pl

Poczytaj aktualny numer FranchisingInfo. Warto.

sly.sly 14.02.2005 *.217.98.57.1

19
piszcie ludzie cos na ten temat bo o tym franchisodawcy niczego nie można sie dowiedzieć...firma widmo...ponoć otwieraja nowe lokale ale w internecie ich strona jest tak biedniutka że aż wstyd....strach inwestować bo nie widomo z kim ma się doczynienia...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.