Forum: EuroKasa w katalogu systemów 1475

and 13.01.2005 *.host-217-172-242-116.gdynia.mm.pl

33%?????
ponowna firma zarabiajaca na naiwnych agentach?
ja mam SKARBONKI i płace ,31zł od operacji. to daje szanse na jako taki zarobek, wersje Grosikowe ktore zabieraja 1/3 utargu agencji sa jak dla mnie nieoplacalne. no i te umowy !!!
zanim sie je podpisze warto zainwestowac w dpobrego prawnika ktory je przeczyta. ale wtedy juz na pewno sie ich nie podpisze. polecam swoja siec.

Pasikonik 13.01.2005 *.mok.waw.pl

17
Na tym portalu zwykle jest tak, ze jak się jakaś sieć ordynarnie reklamuje na forum, a nie ma jej w Katalogu (a skarbonki nie ma)to ten bieda marketing jak najgorzej swiadczy o jakosci sieci. Uwazajcie na szajs cwaniaków, biorcy!

EuroKasa 18.01.2005 *.addr_158-75-204-166.ARMnet.Torun.PL

Witam!
Dziękuję za cenną uwagę. Sieci, które tylko z pozoru są sieciami, bo nawet ich nie stać na reklamę zwykle - po prostu dużo krzyczą. W przypadku zainteresowania współpracą i profesjonalnym pośrednictwem proszę o kontakt pod nr 056 66 34 555 (W katalogu - jesteśmy pod nazwą MultiKasa, ale obecnie trwają przygotowania do zmiany nazwy na świeżo opatentowaną: EuroKasę.

P.S. Ten pan ze Skarbonki dzwonił do nas jako "zainteresowany". Nie mniej jednak nie mam o to do niego żalu. Mam nadzieję, że interes będzie mu szedł dobrze, ponieważ zależy nam na profesjonalnej konkurencji na tym rynku. Tylko tak możemy promować ten rynek. Pomińmy milczeniem zgryżliwe uwagi...
Mariusz Kloc
EuroKasa





EuroKasa 18.01.2005 *.addr_158-75-204-166.ARMnet.Torun.PL

I jeszcze takie uwagi: być może 33% wydaje sie komuś sporą prowizją, ale w tej cenie jest jakość.
Przelewy są kontrolowane w centrali, a nie po prostu "przepuszczane" bezmyślnie przez nasze konto. Poza tym 33% jest i tak niższą opłatą od konkurencji i podlega negocjacjom.
Koszty licencji wynoszą obecnie 1250 zł netto, piszę netto, ponieważ w przypadku takiej działalności nie warto ryzykować wystawiając biorcom licencji fakturę na pośrednictwo pieniężne (lub finansowe). Sprzedaż licencji franchisingowej jest związana z Vatem.
Pozdrawiam
Mariusz Kloc

darco 23.04.2005 *.bdl192.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Wszytsko fajnie, miło i kusząco. Jednak małe przekłamanie nastąpiło, mam nadzieję, ze to tylko w wyniku błędu. Mianowicie: na stronie EuroKasa koszt otworzenia okolo 2 tys zł a w katalogu 6-8zł. Która z kwot jest więc najbliższa rzeczywistej?

Jacek007 25.04.2005 *.aqu231.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Jako osoba z boku się przyglądająca to cieszę się, że jedna i druga firma znalazły się w IGPF. Doprowadzi to może do unormalizowania powstawania punktów finansowych w obrębie jednego miasta, ponieważ tam działa jeszcze styl full contact, na jednym osiedlu mogą ulokować sie dwie, trzy różne sieci co prowadzi w efekcie do wzajemnego wykrwawienia się któregoś z agentów danej sieci. Niech Ci co przyjeżdżają otwierać punktu z "Centrali" zorientują się, żę na takim osiedlu jeżeli jest juz jakaś firma, to przecież też jest poczta oraz 1-, 2-wie agencje PKO BP i nie ma co narażać przyszłego partnera "Agenta" na koszty rzędu ok. 7 000 zł, i zwrot z inwestycji Bóg wie tylko jedyny kiedy.
Nasz rynek poprzez Oszustów typu Multikasa z Wybrzeża nie ma takiego zufania jeszcze do tejże działalności finansowej i niestety trzeba zakładać mniejsze obciążenie na punkt kasowy.
Wystarczy, że taki błąd popełniają agencje PKO BP gdzie na jednej małej ulicy naliczyłem ich 5. A wydaje się, że tym biznesem w "Centrali" kierują młodzi aktywni menedżerowie, a nie hieny które wolą chocby 50 zł. prowizji z "partnera"
Proszę o wypowiedź biorców czy nie mają z tym problemów (konkurencją)

adam 25.04.2005 *.ed146.internetdsl.tpnet.pl

38
Eurokasa to przeciez ta słynna firma z programu uwaga (MULTIKASA !)
Wpełni sie zgadzam z moim przedmowca ktory pisał o otwieraniu punktow jeden obok drugiego kierujac sie własnym interesem.
np Mieszko czy Gi( 5 pkt na jedenj dzielnicy to chyba przesada). poza tym te punkty otwozyły się ostatnie i mają ceny wyższe nizy pozostali ...
BIORCY LICZA CHYBA NA MARKE DAWCOW, SZKODA ZE MAŁO KTO SPOZA BRANZY ZNA W/W FIRMY. NO CHYBA ZE KTORAS MA "KAMPANIE " W UWADZE :)

pozdrawiam rozsądnych

artur 25.04.2005 *.29-host.net.bialystok.pl

9
Nie rozumiem wypowiedzi dwóch moich poprzedników. Na siłę starają się wmówić forumowiczom, że Eurokasa jest firmą nieuczciwą i wykorzystują w perfidny sposób zbieżność poprzedniej nazwy firmy z firmą oszustem. Są to dwie rózne firmy i z całą pewnością moi przedmówcy o tym wiedzą.Adam i Jacek007 postępują po prostu niegodziwie. Jeżeli chodzi o moją osobe, to nie jestem w żaden sposób związany z Eurokasą,a zabrałem głos w tej dyskusji, gdyż nie mogę ścierpieć obrzucania kogoś niewinnego błotem.

Jacek007 26.04.2005 *.apu128.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
artur jeżeli nie umiesz czytać wypowiedzi swoich przedników konkretnie mojej to potwierdzasz tylko zasadę, że Polacy czytają bez zrozumioenia. Nic nie napisałem o Eurokasie tylko Multikasie z Wybrzeża. Różnica chyba jest. Czy tylko Ty jej nie widzisz.

adam 26.04.2005 *.ed146.internetdsl.tpnet.pl

38
czy multikasa ma cos wspolnego z eurokasą?
(http://www.multikasa.com/index5.html)

EuroKasa 26.04.2005 *.213-238-126-56.adsl.inetia.pl

Wprawdzie z zasady nie wtrącam się do wypowiedzi na forum, ale myślę, że dużo miejsca zajmuje tutaj konkurencja, próbując nas zdyskredytować porównując z Multikasą z wybrzeża.
Rozumny Homo Sapiens wie, że gdybyśmy mieli z nimi cos wspólnego to i ten portal by nas wyrzucił ze swoich stron i prokurator by sie taka firmą zajął. My działamy tak samo jak Mieszko, PAF, Grosik itd, na dodatek dbamy o DOBRE IMIĘ TEGO RYNKU biorąc udział jako założyciel w Izbie Gospodarczej Przedsiębiorstw Finansowych.
Co do opłat,
jako pierwsi zdecydowalismy sie przyjmować franchisobiorców za 00000000000000 zł do swojego grona, stąd niższe koszty u nas niż u konkurencji. Być może dlatego taka wmozona ich aktywność.

Franchisobiorca, który zdecyduje się do nas przystąpić nie wnosi WPISOWEGO. Ma zamiast tego ryczałt miesięczny w wysokości 150 zł przez 1 rok działalności.
Zatem bez ryzyka związanego z inwestycją (nie wiadomo, czy 7 tysięcy sie zwróci) franchisobiorca może podjąć z nami wspólpracę.

Pozdrawiam
Mariusz Kloc

Jacek007 30.04.2005 *.aqa63.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Panie Mariuszu,
kilka uwag do Pana wypowiedzi.
Otóż nikt nie porównuje Was z Multikasą i z tym co Pan pisze nie sposób polemizować. Przykład "Grosika" pokazuje, iż ten portal usówa niuczciwie grających konkurentów.
Natomiast do tego że Pan wprowadził opłatę 0000000000 zł to nie trzeba być z tego dumnym. Ponieważ jest to krótkowidztwo i brak doświadczynia w pracy z ludźmi (podmiotami gospodarczymi), tak to przynajmniej ja widzę.
Już wyjaśniam dlaczego:
Po pierwsze pozyskujecie z rynku mało odpowiedzialne osoby, które nie dokońca zdają sobie co je będzie czekało po nawiązaniu z Wami współpracy, rozumując w ten sposób, że niewiele inwstująć w przypadku "fiaska" niewiele tracą (nic). Wydaje mi się, że kierujecie się egoistycznymi przesłankami (kasą dla WAS i tanim kosztem chcecie rozbudować sieć).
Opiszę małą prowokację którą wykonałem po Pana publikacji na niniejszym FORUM, a mianowicie podałem się za potencjalnego biorcę z miasta nieopodal Torunia, jakie było moje zdziwienie kiedy od ręki zaproponował mi Pan lokal po innej firmie z Białegostoku. Nic dziwnego by w tym nie było gdyby nie to, że Pan tego lokalu nie oglądał i "sprzedał" mi niesprawdzoną informację o poprzednim właścicielu dlaczego on rezygnuje. Proszę Pana nie ma zanaczenia czy ja wyłoże choćby 1 zł. to i tak są to stracone pieniądze jeżeli w taki sposób Pan sprawdza lokalizacje dla przyszłych biorców, a Pan każe płacić ryczałt. Po rozmowie z byłym najemcą Z Białegostoku okazało się, że w tamtym miejscu nawet bym na ryczałt nie zarobił.
Jeszcze jedno proszę nie zachęcać do współpracy z Panem pokazując słabe strony konkurencji (Mieszka), iż oni dają biorcy 65%, a Pan to daje 70%. Mało profesjonalne.
I jeszcze jedno lepiej mieć w swojej sieci osoby które dysponują jakimś zasobem gotówki i coś zainwestują, lepiej wtedy koło własnego i w efekcie Pańskiego biznesu "chodzą" chyba tego nie trzeba tłumaczyć. Jeżeli Pan tego nie rozumię polecam zmienić branżę.
Wszystko sprawdziłem osobiście.
Pozdrawiam

j.m. 30.04.2005 *.212.244.57.36

Podzielam zdanie przedmówcy.
Poza tym jeżeli Pańscy biorcy licencji nie mają pieniędzy Panie Mariuszu, to w przypadku niewypału lub potrzeby dokładki na starcie, sięgną po pieniądze klientów i wie Pan co wtedy będzie... A złą prasę odczują wszyscy o których raczył Pan wspomnieć.

EuroKasa 05.05.2005 *.213-238-124-69.adsl.inetia.pl

Witam
Widzę, że konkurencja nie śpi. Jednak domyślam się czemu: ponieważ mamy więcej od nich zgłoszeń. Nie mogę zresztą nadążać z odpowiadaniem, w związku z czym zapraszam do współpracy osoby chcące zająć się otwieraniem punktów w swoich województwach. Dyrektorzy regionalni mają stałą prowizję + udział w zyskach.
Komentować poprzednich wypowiedzi po prostu się nie chce, dlatego, że ewidentnie wypowiadają się osoby dla których 35% jest lepsze od 30% (o zgrozo!), i 7000 (czy też 1500) jest lepsze od zera(to już jest wręcz strzał w kolano). Każdy kto szanuje pieniądze wie, że lepiej je przeznaczyć na marketing niż na haracz. My, w przeciwieństwie do większości firm tego typu, ponosimy pewne ryzyko rozkładając opłatę wstępną na raty. Nie raz rozmawiałem z właścicielami różnych agencji finansowych, które sie tutaj reklamują. Pytali mnie, czy u was elixir też idzie 5 dni? czy bierzecie opłatę licencyjną , a dalej niech sobie radzą sami?? U nas tak nie jest.
A jak jest? Zapraszam do współpracy. Jako biorca Licencji i Dyrektor Regionalny z udziałem w zyskach.

Mariusz Kloc
EuroKasa

j.m. 05.05.2005 *.212.244.57.36

Cwalicie się dwudziestoma działającymi punktami -więc gdzie one są ...Panie Mariuszu. Otruż są tak wirtualne jak Pana kalkulacje. Niema nic za darmo! Bierzecie (albo byście brali gdyby byli chętni)7000 -oczywiście jako opłatę ukrytą, potencjalnych biorców od razu mianujecie Dyrektorami (czego?), i robicie wszystko, żeby pozyskać choć jedneo, nawet na spółę z inną siecią (!).
To ja z Panem rozmawiałem na spotkaniu i nie wstyd Panu? Ta Pańska sieć to już nie mażenie a tęsknota. Jeżeli zamierza Pan siać nieprawdziwe informacje na forum, to proszę nie mydlić oczu.
Pozdrawiam jm

EuroKasa 05.05.2005 *.213-238-124-69.adsl.inetia.pl

Ale szybka odpowiedź. Widzę, że konkurencja kogoś wynajęła do moderowania tej części forum.

Szanowny konkurencie,jest takie powiedzenie: Skoro nie możesz wroga zwalczyć to się z nim zaprzyjaźnij.
Zapraszam do wspólpracy.
A co do Dyrektorów Regionalnych, to firma na "M" w swoim czasie też szybko ich pozatrudniałA, oczywiście (jak sądzę) po WERYFIKACJI.
Pana również zapraszam do współpracy. Kto wie, być może w przyszłości jako Dyrektora Regionalnego lub Generalnego. O ile spełni Pan oczekiwania i zaakceptuje warunki finansowe ( a zapewniam, że są naprawdę dobre) Sądzę nawet, że Pana firma tyle Panu nie zaoferowała.
EuroKasa ma już kilku aktywnych Przedstawicieli Handlowych, ale żaden z nich na razie nie ma statusu Dyrektora Regionalnego.A taka osoba (dobrze opłacona) przydałaby się w paru miejscach.

Pozdrawiam

EuroKasa 05.05.2005 *.213-238-124-69.adsl.inetia.pl

info dla j.m., czyli dla IP 212.244.57.36

jak już ktoś się wypowiada na forum, i to w taki sposób , to chociaż powinien zadbać o anonimowość.
skoro j.m. sie wstydzi, to ja je ujawnię:

IP 212.244.57.36 , host PAF
e-mail: kamil.wokitajtis@paf.info.pl
nic-hdl: KW1394-RIPE
mnt-by: TPNET
source: RIPE
% Information related to '212.244.0.0/16AS5617'
route: 212.244.0.0/16
descr: TPNET
descr: for abuse: abuse@tpnet.pl
origin: AS5617
mnt-by: AS5617-MNT
source: RIPE

informacje pochodza z prostego programu powerGG

Magik 05.05.2005 *.bnx19.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
I to mi sie podoba, nareszcie ktos komus cos udowodnil prosto w twarz :D i jak widze nie sa to przypadki odosobnione na tym forum.
Pozdrawiam Magik.
PS.
Mam dynamicznie przyznawane IP

j.m. 06.05.2005 *.212.244.57.36

pudło Panie Mariuszu, próbuj dalej...

Jasiek 06.05.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
O zesz szla.
Pan Mariusz faktycznie za czyms teskni, tylko nie wiadomo za czym. Jesli podane przezniego dane dotyczace j.m sa prawdziwe - chlopie - on podal twoje dane osobowe bez twojej zgody.

Po drugie - tworzenie sieci na zasadzie przedstawicieli i mozliwosc awansu na dyrektorow (niebawem pewnie superdyrektorow, prezydentow i biskupow) to czysty MLM okryty plachta przyjmowania oplat.
Bez obrazy, ale uwazam ze za licencje czy orpogramowanie powinno sie zaplacic od razu. Nie ma nic za darmo - a jesli jest to jest z mnostwoma haczykami.

Firmy przyjmujace oplaty rozpoczely tworzenie roznych agencji weryfikujacych ich dzialalnosc. A za wiekszoscia z nich stoja pewnie wplasciciele sieci punktow w postaci spolek-corek lub firm zaloznych przez rodziny. Tylko niemadrzy beda starac dopchac sie do nich.
Ja wpsolpracuje z firma, ktora w ciagu pol roku czasu zdobyla okolo 150 punktow (nie tylko pod wlasna siecia). Wczoraj rozmawialem z wlascicielem pewnej sieci przyjmowania oplat jakie jest jego zdanie na temat przystapienia do tego typu zrzeszen skupiajacych rozne firmy przyjmujace oplaty. Powiedzial, ze w przeciagu kilki miesiecy wiele sie zmieni i dopiero czas zweryfikuje ktore sa tak naprawde rzetelne i obiektywne, a ktore powstaly w celu niszczenia oraz podgladania konkurencji.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.