Forum: agencje finansowe 1475

wwwoland 14.01.2005 *.serv11.optimus-ic.pl

1
Witam wszystkich,
Prosiłbym o kontakt i wyrażenie swoich opinii wszystkich franszyzobiorców wszelkich agencji finansowych przyjmujących wpłaty za rachunki (Grosik, Mieszko, Inkaso itd.) Jestem zainteresowany otwarciem takich punktów i byłbym wdzięczny za opinie osób prowadzących już takie punkty. Interesuje mnie rzeczywista wielkość takiej inwestycji i przychody i zyski z niej. Czy na tym da się zarobić i ewentualnie ile, jak wygląda współpraca z centralą firmy (reklamacje, podejście do franszyzobiorców, po jakim czasie pieniądze trafiają na konto wystawcy rachunku itp.) Poczytałem sobie trochę tematów na tym forum i pooglądałem strony internetowe takich firm. Proszę o rzeczowe opinie a nie przekrzykiwanie się przypadkowych osób, które coś tam gdzieś usłyszały. Przedstawicieli handlowych takich firm proszę o zaznaczenie od razu, że reprezentują taką a taką firmę a nie dorabianie opowieści jaka to wspaniała jest firma X a firma Y jest beee. Z góry dzięki za wszelkie informacje - kontakt może być na maila wwwoland@o2.pl

sandi 02.02.2005 *.ip-82-177-98-1.nm.e-zet.pl

jezli nie chesz miec porblemow to w to nie wchodz..idz od razu do banku BZ WBK lub Citi lub cos podobnego , maja na pewno programy do obslugi masowych platnosci ..ja mam 2 pkty w jednej z sieci o kotrej piszesz i jestem stratny ze hohoo(sami wypowiedzieli mi umowe bo na kilka rzeczy nie chcialem przystapic-chcieli ciagnac ze mnie jak za zboze za porgramy kasjerskie itp-a w banku dostaniesz to samo) tam wynegocjujesz cene za przelew ok 45-50 gr, a siec bierze Ci za kadym razem 35 % wiec od wpalty za 2,5 to robi inne wielkosci ...wspolpraca ukalda sie beznadziejnie, powszechen jest "zlewanie " franchisingobiorcow, niedotrzymywanie podstawowych warunkow umowy no i w dodatku bedziesz mial na karku weksel na 50 000, i policz sobie sama oplate licnecyjan ze 2000..zbytek , rekalamacji jest od cholery i jescze troche...lepiej jednak jak wszystko bedzie zalezec od Cibie, sam bedziesz przelewal platnosci i caly zysk zakasujesz dla siebie ( ja jestem na powanzym minusie i szczerze zaluje ze sie tej pseudo wspolracy podjalem;( ...dodam ze pkt mialem w lokalizacjach gdzie powinno sie to oplacac( z zalozen od dyrekci generalnej co do rozwoju przestrzennego)...uwierz mi ze "przezesom" nie bedzie zalezec ile ty zarabiasz , czy dokaldasz do interesu , bo oni maj czesc prowizyjna od Twojego obrotu , zawsze bede narzucac Tobie warunki..lepiej byc panem swojego losu ...wiec tak jak pisalem kontaktuj sie bezposredni z jakims bankiem , przeciez niekt inny tegoi nie robi inaczje jak prze Elixir wiec te sieci tez z nich korzystaja

Jasiek 03.02.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Niestety powaznie sie mylisz. Ja rowniez prowadze jeden z wyzej wymienionych punktow i nie narzekam. Prowadze dopiero miesiac, ale widze ze zaufanie ludzi i ruhc w punkcie rosnie. Zaczym otworzylem tego typu punkt dowaidywalem sie wiele rzeczy - ty widocznie nie i teraz zalujesz.
Ja firmie nic nie oddaje. Za wykonanie jedneog przelewu place znacznie mniej niz 40-50 gr - a firmie, pod ktorej logo wystepuje nic nie oddaje. Po prostu - ja nie wszeldem w to na zasadach franchisingu tylko na zasadach licencji. Jesli jest ktos zaintersowany - moge napisac wiecej. Moj mail to fujas@poczta.fm

ULKERS29 03.02.2005 *.prosie6-1.aster.pl

10
ja mam 5 punktów ipłacę 31 gr od każdej transakcji niezależnie od kwoty

Redakcja 18.02.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W najnowszym numerze Franchising Info tematem numeru jest inwestycja w oddziały bankowe i punkty kasowe. Zachęcamy do lektury!

Zamów numer pisma na http://ksiegarnia.franchising.info.pl


"Bankowy biznes dla każdego"
Własny, prestiżowy biznes, o którym można opowiedzieć całej rodzinie. W dodatku opłacalny. Własny oddział znanego banku. Nie dość, że to możliwe, to jeszcze można wybrzydzać i przebierać w ofertach. Od roku banki zaczęły ścigać się w pozyskiwaniu partnerów do prowadzenia agencji. W artykule opisane są m.in. następujące sieci: MultiBank, Dominet Bank, BPH, Eurobank.

"Rachunki do wyrównania"
Punkty kasowe z Białegostoku opanowały cały kraj. Coraz więcej osób płaci w kasach rachunki za gaz, czynsz czy światło. Jakie są perspektywy rozwoju sieci punktów kasowych? W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Agencja Finansowa Grosik, Punkt Finansowy Mieszko, Polska Agencja Finansowa i Multikasa.

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Gabrysia Nowak 08.03.2017 *.user-94-254-161-209.play-internet.pl

3

Pożyczki z inwestycją, czy depozyty inwestycyjne na przyzwoitym poziomie realizuje agencja finansowa Copik. Firma jest z Zabrza, ale działają na terenie całego Śląska. Strony nie mają, ale można po więcej konkretów zadzwonić bezpośrednio do nich do biura -735 490 024. Do tej pory jest to najbardziej konkretna agencja finansowa z jaką współpracowałem muszę przyznać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.