Forum: Sieć biur matrymonialnych RAZEM 1475

together 18.01.2005 *.pwggt01.man.com.pl

2
Czy ktoś z Państwa wie coś o "zawirowaniach" w tej sieci? Słyszałem o problemach - zlikwidowane punkty w Poznaniu, Warszawie i mniejszych miastach.
Chciałbym otworzyć takie biuro w dość dużej aglomeracji i chętnie posłucham opinii uczestników forum. Mile widziane każde info, nawet ploteczki ;-)

Marcin S 18.01.2005 *.81.219.192.254

4
Myśle że biuro matrymonialne to już przeszłość teraz jak pojawił sie internet w Polsce to padają jak muchy

maximus 17.07.2005 *.gprs8.idea.pl

10
Myślę, że zalety i możliwości tego Forum psują ci którzy nie mieli kontaktu z biznesem, a piszą to co im się wydaje. O takie opinie mogę zapytać rodzinę i znajomych.
Jestem również zainteresowany siecią Razem, ale proszę o wypowiedź osoby które prowadzą, prowadziły takie biuro, lub mają konkretne informacje z innych źródeł.
Maximus

maximus 17.07.2005 *.gprs7.idea.pl

10
Proszę o informacje mailem do mnie, bo przeczytałem coś o cenzurze Wielkiego Brata.
maximus

Grażyna Nowak 14.04.2017 *.p5DDF6901.dip0.t-ipconnect.de

1

Mysle , ze wroca i to szybko, to co oferuje internet,te czaty swatki, badoo i tym podobne to jedne wielkie bagno. Moze 10 procent naprawde szuka drugiej polowy, a cala reszta to sflustrowane , niedowartosciowane persony, jeszcze wiekszy procent to ci ktorzy sie bawia cudzym kosztem. A ich duzo takich , ktorych nie stac na porzadny burdel i szukaja naiwnych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.