Forum: Vwra Donna - zna ktoś?

18.01.2005
wypowiedzi: 4
*.elomza.pl

Witam mam pytanie czy zna ktos tą firme i ma moze jakies namiary na nia??? A moze ktos z was współpracuje z nia ????? Ciekawy jestem jak przebiega współpraca i na jakich zasadach jest ona a i oczywiscie czy sie oplaca i jaki kosz jest inwestycji ??????

Z gory dziekuje - bo nigdzie nie moge znalesc w necie informacji na temat tej firmy(są to gumki spinki biżuteria sztuczna damska itp.)

17.03.2009
wypowiedź: 1
*.toya.net.pl

Hej. Słyszałam o tej firmie. Moja koleżanka ze szkoły kupuje bielizne Donna i jest bardzo zadowolona! Polecam!!!

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.