Forum: Proszę o radę 1475

Nypel 25.01.2005 *.80.50.13.202

Bardzo poważnie zastanawiam się nad "wejściem" w jedną z franchisingowych sieci odzieżowych. Rozważam dwie marki: Mrówka i Butik Sklep. Rozmawiałem z przedstawicielami obydwu: "gwarantują" sukces. Jednak chciałbym zasięgnąć wiedzy u źródła. Jest może na forum Ktoś, kto kręci podobny small business. Mój sklep będzie funkcjonował w 50 tys. mieście, w wynajętym lokalu, planuję zatrudnić jedną osobę i pracować samemu. Jakie mam widoki?Liczę na opinie i uwagi, każda będzie cenna.

MiWi 26.01.2005 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Firma Butik Sklep wydaje mi się podejrzana. Na ich stronie www nie ma żadnych namiarów (jak nazywa się firma, adres, itp.). Tylko e-mail i telefon komórkowy. Podejrzane.

monkeykong 28.01.2005 *.prosie11.aster.pl

Cześć możesz mim powiedzieć jakie są warunki przystąpienia do sieci BUTIK SKLEP i jaki sa opłaty początkowe?

Nypel 30.01.2005 *.80.50.13.130

Prawdę mówiąc to ja miałem nadzieję na jakieś informacje, a nie odwrotnie... O kosztach to ja będę mógl coś powiedzieć za 2-3 miesiące. Szacuję, że zmieszczę się w 40.000.

katarzyna 30.01.2005 *.net2-3.telkab.pl

sory!!, ze sie wtracam a co to za marka? latam po sklepach kiedy mam czas i nigy tego nie widzialam. Jak mam byc szczera to lepiej wpakowac sie w interes z koncowkami kolekcji ( jesli chodzi o odziez ) idzie jak swieze buleczki, a jesli w twoim miescie nie ma takiego sklepu jak factory to tym bardziej polecam. 40 tys na teki biznesik przy malym czynszu to niezla kwota Powinno sie udac.
pozdrawiam

Gringo 31.01.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Co to znaczy, że "gwarantują" sukces? Jak ci podpiszą weksel, lub dadzą gwarancję bankową na pokrycie ewentrualnych strat to wchodź śmiało - inaczej ich gwarancje są g... warte. (Dobrze sie ryzykuje cudzymi pieniędzmi).
Znam "z widzenia "obie sieci. Widziałem już kilka sklepów Mrówki, które zmieniały brand - widocznie słabo szło - marka praktycznie w ogóle nie znana. Butik wygląda lepiej, chociaż mam wątpliwości bo asortyment zbyt zawężony w mojej ocenie (same bawełniane bluzki różnego typu).
Niech ci pokażą wynik sklepu z podobnej do twojej lokalizacji, a najlepiej kilku i sprawa jasna. Jak nie chcą pokazać wyników to jest to podejrzane.

Pozdrawiam

Gringo 31.01.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Nypel jak chcesz poważnie o niebezpieczeństwach pogadać napisz maila z namiarem na siebie:
gringo100@vp.pl

Nypel 01.02.2005 *.cis253.neoplus.adsl.tpnet.pl

Katarzyna, nie przepraszaj że się wtrącasz, bo chyba właśnie o to chodzi na forum. Podrzuciłaś niezły pomysł, jeśli masz więcej wiadomości na temat sklepów typu Factory, jakieś kontakty, a moze znasz kogoś kto podobny biznes prowadzi to odezwij się jeszcze na forum. Jeśli wolisz-podam skrzynkę.

Woocash 02.02.2005 *.as210.internetdsl.tpnet.pl

Katarzynoo!!! Jak bedziesz maiął chwile czasu to rozwin troche ten temat odnośnie końcówek kolekcji. nieukrywam ze także jestem zainteresowany otwarciem sklepu z odzieżą (typu troll lub mrówka. Twoja wypowiedz mnie zaciekawiła. jak mozesz podaj wiecej detali.

katarzyna 04.02.2005 *.net2-3.telkab.pl

sluchajcie musze zadzwonic do brata poniwaz on mi mowil o tym interesie z koncowkami kolekcji i poniewaz otwieral taki interes. Szczegolow gdzi i ile itp nie wiem, wiem tylko ze jest to niezly towar bo tani a jescze na czasie tak jak podalam Factory jest chocby takim olbrzymim marketem z koncowkami kolekcji. Znajduje sie w Warszawa Ursus. Ale tam to jest sped wszystkich sklepow od adidasa, nike, po ubrania dla dewotek ale markowe. Wiem, ze mozna laczyc kil;ka firm itd. Na razie nie bede sciemniac jak sie dowiem to napisze postaram sie jutro.
pozdrawiam

ekspert 07.04.2005 *.bxw164.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem franczyzobiorcą Mrówki od lutego 2005. udzielę informacji. LLora@poczta.onet.pl Tylko poważne pytania.

Młoda 18.05.2005 *.ajq42.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
miałabym do Ciebie kilka pytań, poproszę o odzew na maila patagonia@op.pl albo kilka słów na forum

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.