Forum do artykułu: Nieuczciwa konkurencja Grosika

28.02.2005
wypowiedzi: 23
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak widać działalność konkurencji nadal nie zna granic, w tym momencie znowu została przekroczona.Tego się można było spodziewać. Jest takie przysłowie "kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada" współczuję tylko biorcom AF Grosik niech wybaczą prezesowi....

28.02.2005
wypowiedzi: 71
*.48.175.4

przychylam się do mojej przedmówczyni I dodam tylko od siebie jedno małe stwierdzenie w formie sentencji: ".... a nie mówiłem ..."

01.03.2005
TomekW
*.internetdsl.tpnet.pl

Informacja która ukazała się w gazecie była informacją rzetelną - sam to sprawdziłem uzyskując wypis z KRS. Polska Agencja Finansowa Sp. zo.o. jest w fazie likwidacji. Nie był użyty logotyp żadnej istniejącej firmy. Została użyta nazwa Polska Agencja Finansowa. Jest to ważny element informacyjny wzywający wszystkich wierzycieli w celu rozliczenia z PAF Sp. z o.o.

01.03.2005
Sceptyk A
*.teldom.pl

WĄTPLIWA RZETELNOŚĆ "GROSIKA".

- 9.06.2004 r. dokonano wpłaty w p.606 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący) na konto Zakładu Energetycznego Lidzbark Warm., którą - dopiero po interwencji - zwrócono wpłacającemu 28.12.2004 r.(w międzyczasie ZE. wyegzekwował zaległą opłatę w inny sposób)!!!!!!!!!

- 13.12.2004 r. dokonano wpłaty w p. 244 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto firmy "Telmont" S.A./W-wa, którą - dopiero po interwencji - przelano na konto odbiorcy 17.02.2005 r.!!!!!!!!!

01.03.2005
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

to już nie są żarty, czy ten grosik może w końcu wrócić tylko do czarnej białostocki, z kąd korzenie. popieram mojego przedmówcę.
pozdrawiam gregor

02.03.2005
TomekW
*.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe skąd Przedmówca ma takie szczegółowe dane - może pracuje dla konkurencji!!!?? Poza tym są błędne bo mieszkam niedaleko Kielc a punkt 606 właśnie jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 89.
Znów ktoś celowo próbuje udzielać błędnych informacji.

02.03.2005
wypowiedzi: 23
*.internetdsl.tpnet.pl

wszystko, co dotyczy grosika jest nieuczciwe. Ryba psuje się od głowy. Tylko współczuję ludziom, którzy mu zaufali i ich klientom.

03.03.2005
wypowiedzi: 16
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Tomku W. czy to prawda że jest Pan Z Białegostoku z firmy Grosik?????

10.03.2005
TomekW
*.internetdsl.tpnet.pl

Witam. Najłatwiej jest mówić o konkurencji że jest nieuczciwa bez argumentów. Na pewno ja nie będę tak pisał. Pracuję z GROSIKIEM od dłuższego czasu i to co mogę powiedzieć o firmie - jest to jeden z najważnieszych graczy na tym rynku usług.

10.03.2005
ali
*.51.254.94

Pan Marisz B. to wspaniały facet,ostatnio wpadł na pomysł i zerżnął od Polskiej Sieci Opłat kart rabatowe dla klientów.Na nic innego Go nie stać

21.06.2005
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl


Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w www.ksiegarnia.franchising.info.pl.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

25.06.2005
wypowiedzi: 8
*.icm.edu.pl

Grosik jest napewno największy. Maja najniższe prowizje i to się liczy u klientów. Konkurencji brakuje pomysłów, to ucieka się do czarnej reklamy.
Długo współpracuję z Grosikiem i wiem że pieniądze zawsze dochodzą. reklamacji nie da się uniknąć, ale zawsze są pomyślnie rozwiązywane, a odsetki zwracane. Klient jest zawsze zadowolony. Grosik ma najwieksze doświadczenie i to się liczy.

28.06.2005
wypowiedzi: 35
*.euronet.net.pl

Grosik jest najwiekszy? Buhahhaha. Nie wytrzymam. Twoje wypowiedzi daja do zrozumienia, ze albo dla nich pracujesz, albo z nimi wspolpracujesz i idzie ci tak marnie, ze starasz sie nalapac chetnych, zeby dostac od nich prowizje.
Jesli chodzi o prowizje - na pewno nie maja najnizszych. A poza tym gardze takimi sieciami, ktore narzucjaja z gory wysokosc prowizji. Ja we wlasnym punkcie 9nie podam nazwy, zeby nikt nie mowil ze chwale swoja siec) mam nizsze prowizje od grosikow, mieszkow i innych tego typu sieci. U mnie najwyzsza prowizja to 1,50 bez wzgledu na wysokosc wplaty - tego nie ma prawie nikt. Poza tym dla klientow nie liczy sie tlyko prowizja - liczy sie rowniez terminowosc. U mnie przelewy ida 2 dni i to tylko dlatego ze w miescie nie ma banku, z ktorym wspolpracuje. Gdyby byl - przelewy by byly reazliwoane w ciagu 1 dnia roboczego.
Jesli chodzi o reklamacje - da sie uniknac. W ciagu ostatniego pol roku mialem okolo 2-3 reklamacji. A z tego co wiem to grosiki czy mieszka maja tyle w tygodniu, jak nie czesciej.
I jeszcze jedno - skoro grosik zwraca odsetki, jest to jednoznaczne z tym, ze to on ponosi wine za bledna reazliacje przelewow. I to ma byc doswiadczenie? Chyba w zbijaniu kasy od takich naiwniakow jak ty.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.