Forum o artykule: Nieuczciwa konkurencja Grosika 1475

mimi 28.02.2005 *.amr76.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
Jak widać działalność konkurencji nadal nie zna granic, w tym momencie znowu została przekroczona.Tego się można było spodziewać. Jest takie przysłowie "kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada" współczuję tylko biorcom AF Grosik niech wybaczą prezesowi....

YaRo 28.02.2005 *.80.48.175.4

71
przychylam się do mojej przedmówczyni I dodam tylko od siebie jedno małe stwierdzenie w formie sentencji: ".... a nie mówiłem ..."

TomekW 01.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Informacja która ukazała się w gazecie była informacją rzetelną - sam to sprawdziłem uzyskując wypis z KRS. Polska Agencja Finansowa Sp. zo.o. jest w fazie likwidacji. Nie był użyty logotyp żadnej istniejącej firmy. Została użyta nazwa Polska Agencja Finansowa. Jest to ważny element informacyjny wzywający wszystkich wierzycieli w celu rozliczenia z PAF Sp. z o.o.

Sceptyk A 01.03.2005 *.phantom.teldom.pl

WĄTPLIWA RZETELNOŚĆ "GROSIKA".

- 9.06.2004 r. dokonano wpłaty w p.606 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący) na konto Zakładu Energetycznego Lidzbark Warm., którą - dopiero po interwencji - zwrócono wpłacającemu 28.12.2004 r.(w międzyczasie ZE. wyegzekwował zaległą opłatę w inny sposób)!!!!!!!!!

- 13.12.2004 r. dokonano wpłaty w p. 244 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto firmy "Telmont" S.A./W-wa, którą - dopiero po interwencji - przelano na konto odbiorcy 17.02.2005 r.!!!!!!!!!

gregor 01.03.2005 *.alr151.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
to już nie są żarty, czy ten grosik może w końcu wrócić tylko do czarnej białostocki, z kąd korzenie. popieram mojego przedmówcę.
pozdrawiam gregor

TomekW 02.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe skąd Przedmówca ma takie szczegółowe dane - może pracuje dla konkurencji!!!?? Poza tym są błędne bo mieszkam niedaleko Kielc a punkt 606 właśnie jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 89.
Znów ktoś celowo próbuje udzielać błędnych informacji.

mimi 02.03.2005 *.aqd19.internetdsl.tpnet.pl

23
wszystko, co dotyczy grosika jest nieuczciwe. Ryba psuje się od głowy. Tylko współczuję ludziom, którzy mu zaufali i ich klientom.

gregor 03.03.2005 *.alr117.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
Panie Tomku W. czy to prawda że jest Pan Z Białegostoku z firmy Grosik?????

TomekW 10.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Witam. Najłatwiej jest mówić o konkurencji że jest nieuczciwa bez argumentów. Na pewno ja nie będę tak pisał. Pracuję z GROSIKIEM od dłuższego czasu i to co mogę powiedzieć o firmie - jest to jeden z najważnieszych graczy na tym rynku usług.

ali 10.03.2005 *.80.51.254.94

Pan Marisz B. to wspaniały facet,ostatnio wpadł na pomysł i zerżnął od Polskiej Sieci Opłat kart rabatowe dla klientów.Na nic innego Go nie stać

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Arkadiusz B. 25.06.2005 *.w3cache2.icm.edu.pl

8
Grosik jest napewno największy. Maja najniższe prowizje i to się liczy u klientów. Konkurencji brakuje pomysłów, to ucieka się do czarnej reklamy.
Długo współpracuję z Grosikiem i wiem że pieniądze zawsze dochodzą. reklamacji nie da się uniknąć, ale zawsze są pomyślnie rozwiązywane, a odsetki zwracane. Klient jest zawsze zadowolony. Grosik ma najwieksze doświadczenie i to się liczy.

Jasiek 28.06.2005 *.NAT-10.euronet.net.pl

35
Grosik jest najwiekszy? Buhahhaha. Nie wytrzymam. Twoje wypowiedzi daja do zrozumienia, ze albo dla nich pracujesz, albo z nimi wspolpracujesz i idzie ci tak marnie, ze starasz sie nalapac chetnych, zeby dostac od nich prowizje.
Jesli chodzi o prowizje - na pewno nie maja najnizszych. A poza tym gardze takimi sieciami, ktore narzucjaja z gory wysokosc prowizji. Ja we wlasnym punkcie 9nie podam nazwy, zeby nikt nie mowil ze chwale swoja siec) mam nizsze prowizje od grosikow, mieszkow i innych tego typu sieci. U mnie najwyzsza prowizja to 1,50 bez wzgledu na wysokosc wplaty - tego nie ma prawie nikt. Poza tym dla klientow nie liczy sie tlyko prowizja - liczy sie rowniez terminowosc. U mnie przelewy ida 2 dni i to tylko dlatego ze w miescie nie ma banku, z ktorym wspolpracuje. Gdyby byl - przelewy by byly reazliwoane w ciagu 1 dnia roboczego.
Jesli chodzi o reklamacje - da sie uniknac. W ciagu ostatniego pol roku mialem okolo 2-3 reklamacji. A z tego co wiem to grosiki czy mieszka maja tyle w tygodniu, jak nie czesciej.
I jeszcze jedno - skoro grosik zwraca odsetki, jest to jednoznaczne z tym, ze to on ponosi wine za bledna reazliacje przelewow. I to ma byc doswiadczenie? Chyba w zbijaniu kasy od takich naiwniakow jak ty.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.