Forum: Super Price Market

21.03.2005
kisiel
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

jestem producentem odzieży, odezwali się do mnie z propozycją wsp.czy to prawda że nie płacą swoich zobowiązań, czekam na opine.

21.03.2005
wypowiedzi: 48
*.177.74.112

Z tego co wiem zalegają z czynszami. Zresztą patrząc na koncepcję sklepu to nie ma szans - robią 150 000 obrotu na 800 m2 sklepu - żenada. A zapas ogromny, tak że - wcześniej czy później przewiozą dostwców.
Tak, że zalecam handel wyłacznie gotówkowy, bo inaczej to wyrzucone pieniądze.

21.03.2005
kisiel
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Właśnie słyszałem że u kilku dostawców zalegają już kilka milionów, to chyba się wszystko sprawdza.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.