Forum: jak napisac list po angielsku

09.04.2005
vogue
*.rybnet.pl

Proszę o pomoc. Chce napisac list z zapytaniem o mozliwosci i warunki franchisingu po angielsku do zagranicznej firmy. Czy ktos moze udzielic mi porad, jak taki list napisac badz gdzie znalezc porady na ten tamet. Z gory dziekuje

15.04.2005
wypowiedzi: 5
*.kom-net.pl

Zobacz na witrynie internetowej franczyzny która cie interesuje. Z reguły są tam formularze zgłoszeniowe. Jeżeli chodzi o pisanie listu to możesz tylko poprosić o info. na temat ewentualnej franczyzny w Polsce. Ja jednak radze poszukać owego formularza.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.