Forum: Businessbroker- mam nadzieję, ze nikt sie nie nabierze... 1478

Zbyszek 05.09.2002 *.

Znalazłem ostatnio w sieci stronke o adresie www.businessbroker.com.pl
Jej autor podaje się raz za profesora raz za doktora (Ph.D.), raz pisze po polsku, raz po angielsku. Pomijam walory estetyczne strony, ale jak zacząłem czytać wypociny tego człowieka n.t. franchisingu to włos mi się zjeżył nie tylko na głowie, a palce opadły z klawiatury! SZANOWNI CZYTELNICY FRANCHISING.INFO.PL - OMIJAJCIE Z DALEKA TAKIE MIEJSCA JAK BUSINESSBROKER.COM.PL Prawdziwą wiedzę o franchisingu znajduje sie gdzie indziej. Pozdrawiam.

LOLO 06.09.2002 *.

ZBYSZEK ! -
A gdzie można znależć tę prawdziwą wiedzę o franchisingu?

Redakcja 06.09.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Prosimy uczestników forum o zaniechanie reklamy zarówno pozytywnej, jak i negatywnej.To niczego nie wnosi, a powoduje niepotrzebne napięcia - takie jak w powyższych wypowiedziach.

Zbyszek 06.09.2002 *.

Szanowna Redakcjo!
Przeczytałem uważnie jednozdaniową wypowiedź Lola i ni jak nie mogę zauważyć w niej napięcia. Chyba trochę przesadzacie. Nie szerzę antyreklamy a jedynie przestrzegam osoby, które być może jeszcze nie wiedza wiele o franchisingu. To samo robicie Wy w Waszej rubryce "Czarna Lista".
Szkoda też więc, że nie można tu poinformować o miejscach gdzie znajdują sie prawdziwe informacje o franchisingu, gdyż jednym z nich jest Wasz portal...

Redakcja 06.09.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Nasza reakacja wynika z tego, że jesteśmy skromni z natury. Tymczasem Ty obsmarowałeś jakąś stronkę w kontekście - jak pomyśleliśmy -porównania z nami. Aż pokraśnielismy z zadowolenia. Wydało nam się jednak, że to nie przystoi, zeby chwalili nas na naszym własnym forum redakcyjnym. Jednak jeśli się upierasz...

Zbyszek 07.09.2002 *.

:))))
Muszę przyznać, że fakt iż już po moim pierwszym poscie pomyśleliście, że prawdziwa wiedza o franchisingu znajduje się właśnie u Was nie wynika bynajmniej ze skromnośći...
Po prostu jesteście jak dotąt jedyni w polskim internecie i tyle.
Dlatego też ciąży na Was ogromna odpowiedzialność! ;)
pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.