Forum: Strasznie nudno na tym forum 1475

Gringo 13.04.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Kiedys to tu się działo, teraz jakiś marazm kompletny. Może wynika to z tego, że redakcja nie ma już pomysłu na ten portal?
Chyba jeszcze nie widziałem artykułu, który rzetelnie przedstwiałby kalkulację biznesową dla jakiegoś konceptu typu:
- koszty inwestycji
- koszty operacyjne
- przychody
- marża
- zysk
A chyba to interesuje ludzi najbardziej. Z reguły tylko ogólniki typu: zależy od lokalizacji, inwencji biorcy, miasta itd. A to wcale nie est prawdą, bo np. taki ROSSMANN to wchodząc do dowolnego miasta w Polsce jest w stanie przewidzieć obroty i zyski z dokładnością do kilku procent.
Która z firm franczyzowych, oprócz LPP, to w Polsce potrafi?? Z resztą Oni akurat nie potrzebują franczyzy bo budują własną sieć...
Wydaje mi się, że już wypadałoby aby redakcja zrobiła portal (i pismo) który będzie bardziej konkretny biznesowo a mniej lania wody. W końcu chodzi o "kasę" a jak czytam "Franchising INFO" to mi się wydaje że redakcja tego nie rozumie.....

polo 13.04.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Zgadzam się z tobą w 100%,ale uwaga chyba zaraz ktoś to skrytykuje nazywając nas brzydko.Myśle że wkońcu redakcja powinna przejść na profesjonalizm i skończyć te amatorszczyzne,pozdrowienia dla redakcji.

Gringo 13.04.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Niststy wygląda na to, że tak mało ludzi odwiedza już tę stronkę, że nia ma nawet kto nas skrytykować :-))).
Ale nie wiem czy smutne to czy śmieszne??

czytelnik 13.04.2005 *.pf102.lublin.sdi.tpnet.pl

śmieszne i smutne zarazem jest to, że aby pogadać sam ze sobą musisz korzystać z tego forum. lustro ci nie wystarcza?

Gringo 13.04.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Drogi "czytelniku", zadziwiające są takie stwierdzenia jak to twoje zamieszczone powyżej, ale to wolny kraj....
Ale moze lepiej byłoby jakbyś wypowiedział się na temat? Czy to zbyt trudne?

czytelnik 13.04.2005 *.pf102.lublin.sdi.tpnet.pl

a mnie dziwi częstotliwość z jaką odwiedzasz ten portal równocześnie wytrwale go krytykując; skoro ten portal i to pismo są takie złe, to dlaczego po prostu nie przestaniesz ich czytać?

polo 13.04.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Portal niejest zły sam wsobie ale jest nieprofesjonalny,a pismo które kosztuje 10zł niezawiera nic poza reklamą i to cieńką.

Gringo 14.04.2005 *.blj156.neoplus.adsl.tpnet.pl

48
Drogi czytelniku, jakie często? Pierwszy raz skrytykowalem ten portal, i mam nadzieję, że redakcja coś z tym zrobi. Jezeli poziom sie nie podnesie, to rzeczywiście przestanę to miejsce "odwiedzać" bo szkoda czasu.

Dreamer 14.04.2005 *.153.19.9.14

24
Zgadzam sie z Gringo, w czasopiśmie nie ma żadnych konkretów tylko reklamy firm franchisingowych, tylko za nie musimy płacić i tym sie róznia od gazetek podrzucanych nam do skrzynki(chociaż też płacimy ale w produkcie)
pozdrawiam
Piotr

www 17.04.2005 *.acq161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gringo , 100 pct racji - obserwuje ten portal od roku, kilka razy cos tu pisałem dzisiaj jestem chyba tutaj po raz ostatni. Tu juz nawet nikt nie leje wody, tu jest tylko para wodna. Redakcja nie zamieszcza nic ciekawego, jak długo bede jeszcze czytał jedną informację o zmianie warty w McDonaldzie - kilka miesiecy ?? Kupiłem kilka numerów Tego pisemka redakcyjnego ale nie znalazłem tam nic interesujacego, żadnych wskazówek, biznes planów - tylko reklamy i ogólne pisanie o niczym konkretnym. A forumowicze - poza kilkoma wyjatkami nie ma tutaj żadnych komentarzy ludzi którzy ciagna ten biznes zwany franszyzą - tylko żółtodzioby w stylu - czy ktos ma pomysł na biznes za 10.000 zł - czy ktoś cos wie o sieci "Stonka" - proszę o info gdyz zamierzam nawiązać z nimi współpracę i tym podobne grepsy.

Zawilec 17.04.2005 *.80.244.140.7.unregistered.ptc.pl

9
...franszyzą? ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.