Forum: Coldwell Banker 1475

Bartek_1978 14.04.2005 *.bag236.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Wie ktoś może coś na temat Coldwell Banker oni też działają na zasadzie franczyzy w nieruchomościach - mają wejść do Polski.

Tomasz K 15.04.2005 *.proxy4.kom-net.pl

5
Coldwell Banker rozpoczął działalność w Polsce na początku kwietnia tego roku. Aktualnie niewiele konkretnych informacji udzialają.Możesz zerknąć na
http://www.cbeurope.com/poland choć informacji tam zawartych dużo nie znajdziesz. Tez jestem zainteresowany tą franczyzną. Zawsze można maila napisać [adres na ww stronie] do Dyrektora ds. Rozwoju i zapytać o interesujące kwestie.
Pozdrawiam

Bartek_1978 15.04.2005 *.bag240.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Wysłałem maila w tej sprawie, jeśli odpiszą to dam znać

Tomasz K 26.04.2005 *.proxy4.kom-net.pl

5
Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź...

Bartek_1978 26.04.2005 *.bao187.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Wysłałem maila ale niestety odzewu brak

MK_1 11.12.2007 *.87-205-2-179.ip.netia.com.pl

Bardzo nam przykro, że nikt z Państwem się nie skontaktował. Obecnie mamy nowy zarząd i całkowicie zmieniony zespół. Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu:
Maja Karpińska e-mail:mkarpinska@coldwellbanker.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.