Forum: Pole Bitwy 1475

polo 17.04.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

To forum to jakieś pole bitwy a nie wymiana zdań i opinii,ciągle jakiś nerwicowiec pisze że niebędzie tu zaglądał niech nie pisze tylko niech nie zagląda,żegnam wszystkich sfrustrowanych pseudo biznesmenów,niech szpanują swoimi odzywkami u siebie na podwórkowym trzepaku,skończyłem teraz czekam na inteeeligentne panów uwagi.Myślałem zawsze że dresiaże tu niezaglądają myliłem się.

YaRo 17.04.2005 *.internet.esko.pl

71
polo ciężko nieprzyznać ci racji, ale nie zapominaj że zdecydowana większość dzisiejszych biznesmenów to włąśnie dawni dresiarze, cinkciarze itp. Ciężko zatem wymagać od nich czegoś więcej NIESTETY

Magik 17.04.2005 *.bpf28.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Yaro, chyba oceniasz po sobie i tobie podobnym.

YaRo 17.04.2005 *.80.48.175.4

71
magik Twoja jak zwykle błyskotliwa wypowiedź tylko potwierdz tezę polo i moje twierdzenie

Magik 17.04.2005 *.bpf28.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Yaro,
Praktycznie nie znasz nikogo kto wypowiada się na tym forum i piszesz takie idiotyzmy wyssane z palca albo zasłyszane, może cierpisz na jakąś manie wielkości lub powielasz zasłyszane teorie bo jak dotąd nigdy nie napisałeś nic ciekawego, mającego jakiś sens tylko obrażasz wszystkich i swoją konkurencje.
O przepraszam, a może ty masz jakieś kompleksy i w ten sposób próbujesz się dowartościować pisząc na forum tylko jakieś frazesy i epitety pod adresem innych bo naprawdę oprócz autoreklamy swojej osoby i firmy, którą „reprezentujesz” nic konkretnego nie wnosisz na to forum.
Pozdrowionka Magik.

mimi 17.04.2005 *.212.244.57.36

23
Panowie i Panie,
Magik to akwizytor BPH i wykorzystuje forum do reklamy. To nie jest w porządku. Osoby zaglądające tu szukają obiektywnych wypowiedzi i porad. Mierzi mnie ton i cel niekturych komentarzy i wręcz mam żal do admina, że pozwala na reklamę chociaż założenia forum są inne.

Magik 17.04.2005 *.bpf28.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć mimi,
Nie jestem AKWIZYTOREM BPH jak to sobie wymyśliłaś tylko agentem, który w najbliższych miesiącach uruchamia dwie placówki i w wątku o BPH opisuje swoje spostrzeżenia i problemy.
W innych wątkach wyśmiewam mądrali, którzy nic nie wnosząc sieją tylko propagandę i zamęt i wiecznie są skorzy do za czepki z byle powodu, aby tylko coś napisać (przeważnie głupiego)
Jeśli jest ktoś chętny aby wymienić swoje poglądy ze mną to zapraszam na forum lub podaje mój nick: Skype - Magik..pl lub GG – 247049. Zapraszam
Pozdrowionka Magik

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.