Forum o artykule: Poczta kontra pośrednicy 1478

YaRo 19.04.2005 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
Poczta jak moloch na glinianych nogach broni się do ostatniej kropli krwi. Zamiast skupić się na swojej statutowej działalnośći jaką powinno być dostarczanie korespondencji na czas zajmuje się sprawami wpłat za abonament RTV. Zapewne boli ich że tracą pozycję monopolisty, ale takie sa prawa rynku. Widocznie nie zadowala ich ani doręczanie listów i paczek ani także to że więksośc urzędów pocztowych jak i spora częśclistonoszy wyglądają jak kramy na odpuśćie gdzie kupisz dokładnie wszystko. Wierzę że tym razem KRRiTV okaże się rozsądna i ostatecznie zajmie jakies sensowne stanowisko w tej sprawie. W końcu radzie najmniej zależy na tym kto pobiera opłaty za abonament ważne by ludzie chcieli go płacić, a z tym jak wiadomo jest niezaciekawie. Argument poczty co do róznych kwot i odsetek sa conajmniej dla mnie śmieszne Wystarczy że KRRiTV wyśle do centrali wszystkich sieci dokładne wytyczne co do tego jakie sumy sie pobiera, do którego dnia bez odsetek a także schemat naliczania tychże i po krzyku.

Jacek007 21.04.2005 *.apy65.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Bardzo dobrze powiedziane, a raczej napisane. Nic dodać nic ująć.
Pozdrawiam

Jasiek 21.04.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Jesli chodzi o kwoty to sa dostepne na stronach poczty. Niestety nie ma zadnych informacji na temat naliczania odsetek - jesli ktos wie cos na ten temat lub zna odpowiednia strone bardzo bym prosil o maila na adres fujas@poczta.fm

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.