Forum: Pomocy czy opłaca się wchodzić w sieć Agroplus 1483

kastom 19.04.2005 *.yn234.internetdsl.tpnet.pl

Chciałbym prosić wszystkich dobrych ludzi o radę czy opłaca się w chodzić w fanczyzę z Agroplusem. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie lub jakieś rozeznanie natemat tej firmy proszę o wypowieź.

Zawilec 19.04.2005 *.80.244.140.7.unregistered.ptc.pl

9
Nie przypuszczam, żeby forum przyniosło za wiele odpowiedzi. Na stronie firmy są podane dokładne namiary, pogrupowane rejonami, na wszystkich zreszonych w sieci Agroplus+ - właśnie kontakt z franchisingobiorcami będzie chyba dużo lepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Dejvid 21.04.2005 *.158.75.50.5

1
Witam
czy komuś udało się dowiedziec czegos więcej w tym temacie....????jezeli sa chętni do wymiany pogladów prosze pisac na maila poison2@op.pl

Maja 11.05.2005 *.awy234.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odradzam "wchodzenie" w AGROPLUS. Tam za wszystko trzeba płacić. Zmuszają zapisem w umowie do ciągłego korzystania z ich szkoleń, oczywiście odpłatnie a nie są to bagatelne kwoty. Wiedzę którą chcą przekazywać na szkoleniach można posiąść z internetu a certyfikat konsultanta d/s funduszy europejskich można uzyskać biorąc udział w szkoleniu organizowanym przez wiele innych firm w Polscce bez zobowiązywania się do dalszych szkoleń. Proszę zapoznać się z proponowaną przez AGROPLUS umową a oczy same się otworzą.

Jan102 01.02.2006 *.aku185.neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz już nie trzeba ani płacić ani już uczestniczyć w szkoleniach. Zobaczcie sami :).

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.