Forum do artykułu: Opłaty, kredyt i przesyłki w kasie

02.05.2005
homegrow
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam Wszystkich Czytelników, jestem biorcą od roku, polecam PAF, to dobre rozwiązanie przy niskim nakładzie. W Firmie nastąpił podział, to pewnie wprowadziło niepokój wśród niezdecydowanych.;\ Nie ma obaw - bracia Sadowscy i G. Ignatowicz doskonale wiedzą co robią. Naprawdę polecam, wystarczy solidnie dopilnować, a pieniążki same wpływają do portfela... ;)

03.05.2005
hert
*.internetdsl.tpnet.pl

pewnie że trafiają!..po dwóch tygodniach!!Tyle czasu realizują przelewy w PAF.Polecam-naprawdę warto...denerwować się i czekać na poprawę, której nie widać

16.05.2005
wypowiedzi: 86
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hert jeżeli jesteś z innej sieci to się przyznaj. A nie wypisukesz niesprawdzone informacje.

Pozdrawiam

16.05.2005
hert
*.internetdsl.tpnet.pl

Prowadzę punkt konkurencji-to prawda,i chcę wiedzieć co się u niej dzieje.Sprawdzam wszystkie inne by mieć wiedzę jakie zmiany zachodzą w danej firmie.Niestety PAF to nadal ten sam beznadziejny grosik -taka jest prawda;przelewy około 2-óch tygodni.Ostatni mój przelew (z poprzedniego tygodnia) szedł co prawda krócej ale nadal powyżej 8 dni roboczych.

23.05.2005
j.m.
*.244.57.36

Hert, co Oni Ci zrobili, że od pół roku przynajmiej 1 raz w tygodniu atakujesz ich pisząc bzdury na łamach tego forum. Każdy z Forumowiczy przecież może zweryfikować te informacje, więc na co liczysz.
Może jesteś chory z nienawiści? Człowieku zmień sposób traktowania tego forum albo daruj sobie gorzkie i ubliżające innym posty.

23.05.2005
posrednik2
*.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawy jestem jak sprawdzają się dodatkowe usługi wprowadzone przez PAF. Czy ludzie chętnie zaciągają w okienkach kredyty czy jednak nie ma zainteresowania? Co możecie powiedzieć o systemie doładowań telefonów OLE! Pytam osób które posiadaja w/w usługi.
Pozdrawiam

24.05.2005
wypowiedzi: 86
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo,
jeszcze raz zabiorę głos ponieważ nie lubię jeżeli ktoś próbuje obrzucić błotem inną firmę. Tak dla równowagi powiem, że ja również korzystm z usług PAF i moje płatności realizują bardzo dobrze przykładem może być tel kom. który mam w Ideii i płatnośc na koncie Ideii jest 2 lub 3 dnia roboczego. Więc chyba dobrze.
Niestety nie wiem jak to szybko "idzie" w Mieszku, Eurokasie, Grosiku, Skarbonce które również mam w swoim mieście ale nie sprawdzam tego również dlatego, że jestem przyzwyczajony do PAF (jest najbliżej), a jak mówią przyzwyczajenie drugą naturą człowieka.

Pozdrawiam Jacek007

21.06.2005
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl


Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w www.ksiegarnia.franchising.info.pl.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.