Forum: Elixir (Dolny i Gorny Slask) Agencja Finansowa?? 1478

iluvatar 12.05.2005 *.217.153.84.66

WItam
WIele sie pisze tutaj o roznych agencjach, niewiele o np. ELixirze. Chcialbym poznac kilka opini na ten temat.
Z gory dziekuje

iluvatar

Magik 13.05.2005 *.bno73.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć,
o dobrych nie ma co pisać. Polecam. :)
Pozadrowionak Magik

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

262

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w www.ksiegarnia.franchising.info.pl.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Gabrysia Nowak 08.03.2017 *.user-94-254-161-209.play-internet.pl

3

Może przedzwoń do Copika z Zabrza (tel - 735 490 024). Pomagają w różnych kwestiach finansowych – od pożyczek, po skup długów, czy odszkodowania. Mam z nimi kontakt już od roku i jak na razie jestem zadowolona. Sprawny, skuteczny skup długu, szybki i konkretny kontakt z dziewczynami w biurze, zawsze się można dodzwonić, dopytać, coś uzgodnić.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.