Forum: Agencje finansowe.Czy warto? 1475

Mlody 14.05.2005 *.83.68.70.89.kutno70.tnp.pl

Jestem zaiteresowany otworzeniem punktu kasowego?Znalazlem firme Accadia.Czy ktos z forumowiczow slyszal cos o tej firmie.No i podsatawowa rzecz, czy warto cos takiego robic?Czy moze rozejzec sie za czyms innym.

Jasiek 16.05.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Mlody - polecam. Uwierz mi - super firma. Pewnie pojawi sie wiele negatywnych wypowiedzi. 99% beda to wypowiedzi osob, ktore narzekaja na wszystko i nie mieli doczynienia z ta firma nigdy. Napisz na maila - udziele wiecej info. Postaram sie rowniez odeprzec wszystkie zarzuty wobec tej firmy. Ciekaw jestem czy ktos zdola mnie zagiac.

Jacek007 16.05.2005 *.bif32.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Kolejnna osoba reklamująca swoją sieć.
To się nadaje do gazety a nie na forum.

Pozdrowiam Jacek007

hert 16.05.2005 *.aai37.internetdsl.tpnet.pl

nie dziwię się Jaśkowi że tak ostro i uporczywie agituje i broni swego chlebodawcy gdyż firma z jaką współpracuje docenia finansowo tych którzy namawiają do przystąpienia innych.Powodzenia Jasiu-szczerze

Jasiek 17.05.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Po pierwsze - nie jestem zadnym wlacicielem tylko biorca.
po drugie - nikogo niemam zamiaru agitowac. Zyje dobrze ze swojej dotychczasowej dzialalnosci.
A po trzecie- czemu negujecie moje slowa. Przyjme slowa krytyki od osoby, ktora miala doczynienia z ta firma, ale nie toleruje jesli ktos nie ma zadnego pojecia albo ma znikome i probuje sie wypowiadac i zablyszczec. Jestescie typowymi zawodowymi narzekaczami - narzekacie maja cnadzieje ze cos to odmieni w waszym zyciu

emkael 21.05.2005 *.host-81-190-163-203.gorzow.mm.pl

7
Witam! Ale gdzie tego e-maila można wysłać?
Proszę o info: marcin.kluwak(at)op.pl

Jacek007 24.05.2005 *.bgm186.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Jasiek podaj tego maila.

Pozdrawiam Jacek007

Jasiek 25.05.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Sorki, ale nie bylo mnie od dluzszego czasu.
Moj mail to fujas@poczta.fm

Jasiek 25.05.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
I jeszcze jedno - chcac wyslac do kogos maila wystarczy kliknac na jego nicka.

Redakcja 21.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" przedstawiamy wyniki crash-testu pokazującego, które agencje finansowe w terminie realizują przelewy. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Test agencji kasowych. Czy płacą na czas?"

Na rynku samochodów przeprowadza się niezależne testy zderzeniowe aut różnych marek. My przeprowadziliśmy crash-test punktów kasowych. Sprawdzaliśmy, czy agencje przekazują na czas wpłacone przez klientów pieniądze. Wynik: strefa zgniotu w normie, skończyło się na drobnych zadrapaniach. Jest jednak jeden lekko potłuczony - agencja Grosik.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.