Forum: Co sadzicie o sieci Jean Claude Biguine ?

10.09.2002
Piotr
*

Prosze o wasze opinie na ten temat.

10.09.2002
Monika
*

Jako klienta jestem zadowolona.

18.09.2002
Michał
*

Rozważam zakup licencji na salon fryzjerski do centrum habdlowego na Śląsku. Koszt inwestycji w Claude Biguine jest podobny jak u Louis David. Niestety nie widziałem salonów Clauda - czy ktoś z Warszawy może mi je opisać?

18.09.2002
Mycha
*

Jako klientka mogę Ci polecić salony Franck Provost. Jeden taki jest juz w Chorzowie.

18.09.2002
Anonim
*

Ciekawy wydaje mi się również salon fryzjerski Trendy - mają wspaniałe podejście do klienta.

02.10.2002
Rudowłosa
*.rodlo.sdi.tpnet.pl

Wspaniały rudy kolor włosów to ich zasługa.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.