Forum: Co sie stało z RITZ Collection - kosmetyki, biżuteria, upominki 44

darass 18.05.2005 *.82.177.85.43

1
Witam. Moze nie każdy zauważył, ale w logo sieci Ritz Collection zaszła poważna zmiana. Tak samo sprawa wygląda w nazwie firmy. Kidyś było RITZ, a obecnie sieć nazywa sie RITS. Mały szczegół, ale bardzo istotny.

MiWi 18.05.2005 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
Z tego co słyszałem zrezygnowali z nazwy zbyt przypominającej nazwę hotelów.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.