Forum: Sklep odzieżowy 1483

Atahualpa 26.05.2005 *.ip-195-140-236-249.unreg.tvk.wroc.pl

1
Chciałbym otworzyć sklep odzieżowy we Wrocławiu.Dysponuję gotówką w wysokości 80 tys zł.Posiadam też zdolność kredytową.Nie posiadam lokalu.Czy waszym zdaniem z taką kwotą można rozpocząć działalność.Jaką sieć uważacie za najciekawszą.Za wszelkie rady i uwagi będę niezmiernie wdzięczny.

Gringo 31.05.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Zdecydowanie najlepszą siecią jest Reserved, na dobrej fali wzrostoej są równiez Cropp, Reporter czy Big Star - ale żadnego z tych sklepów nie otworzysz za 80 tys.
Pozostałe tzw. sieci to rosyjska ruletka. A takie SNC to juz totalna porażka.
Można jeszce liczyć że się uda jakis sklep z bielzna np. Atlantic czy Szame - ale nie wiem jaki jest wymagany poziom inwestycji.
Generalnie wyboru nie ma zbyt dużego, niestety.....

Johny 21.06.2005 *.ty174.internetdsl.tpnet.pl

1
A jak wyglada sprawa z siecia Levis ? Planuje wstepnie na razie inwestycje w Levisa i z niepokojem nie widze go w Twoich markach "wzrostowych"

Gringo 26.06.2005 *.82.177.74.112

48
Jeżeli chodzi o Levisa, to oczywiście ma już na tyle ugruntowaną pozycję, że można rozważyć biznes z nimi. Z tego co wiem, to obroty osiagaja podobne do Wranglera czy Big Stara (z podobnej powierzchni) w tych samych centrach handlowych. Tak że jak najbardziej dobry koncept - ale kluczowa wydaje się być dobra lokalizacja. i chyba tzreba oferte rozszerzyć o jakieś inne brandy z podobnej półki. Generalnie biorąc pod uwage ekspansje chińczyków czeka nas ogólny spadek cen odzieży i nie ominie też znanych marek. Kwestia czy odpowiednio szybko się dostosują.

cooll 05.07.2005 *.195.136.35.3

17
Nie polecam nikomu zadnej marki spod znaku LPP, a wiec cropp, reserved czy tez henderson. Mozna sie na nich niezle przejechac. Ich towary mozna spotkac w lumpeksach i wcale nie sa to odosobnione przypadki.

Dawid Cleaning Service 10.07.2005 *.Kal9-Kawd-r1.bater.net.pl

4
to prawda lae w lumpeksach można spotkac odziez wszystkich firm wiem bo sam kupuje w lumpeksie i sprzedaje na alegro

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.