Forum: Drodzy Licencjobiorcy 1483

Rob. 28.05.2005 *.213-238-71-111.adsl.inetia.pl

Czesc, mam wielka prosbe jestem studentem, na zaliczenie przedmiotu potrzebuje porownac 2 systemy frenczajzingowe szczgoly dla licencjobiorcow, obojetnie jakich firm,jesli mogl by sie ktos podzielic to uratuje mi zycie
:o) troche jest pilna ta prosba bo musze oddac prace we wtork o 17 ;)
Pozdrawiam Robert.

Yola 29.05.2005 *.aaa195.internetdsl.tpnet.pl

4
Proszę o kontakt na maila daisy_fun@poczta.fm

Rob. 30.05.2005 *.213-238-64-78.adsl.inetia.pl

Ah zapomnialem mejla dac ;/ kent0@wp.pl
Help.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.