Forum: Pilnie poszukuję kontaktu z franczyzobiorcami MRÓWKI!!! 1484

Yola 30.05.2005 *.aaa195.internetdsl.tpnet.pl

4
Pilnie poszukuję kontaktu z franczyzobiorcami Mrówki,czy to nie pułapka???

basia 25.07.2005 *.xdsl-2232.bielsko.dialog.net.pl

Dlaczego sądzisz, że to może być pułapka? Jestem franczyzobiorcą Mrówki.

malanit 27.07.2005 *.ckh225.neoplus.adsl.tpnet.pl

9
Słyszałam, że Mrówka ma ostatnio sporo kłopotów. Podobno franczyzobiorcy się wycofują, bo franczyzodawca nie dostarcza im ubrań i po kilku tygodniach nie mają już co sprzedawać. Zastanawiałam się nad otwarciem sklepu Mrówki w miejscowości zamieszkałej przez 40 tys. mieszkańców. Po tym co się dowiedziałam, chyba się jednak nie zdecyduję. Proszę o kontakt wszystkich franczyzobiorców Mrówki.

basia 27.07.2005 *.xdsl-2232.bielsko.dialog.net.pl

napisz na adres LLora@poczta.onet.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.