Forum: 80 tys 1475

varadero 08.06.2005 *.hipernet78.brda.net

3
witam :) mam 80 tys i chcialbym zainwestowac w dochodowy interes . Problem jest jak i wiekszosci , w co zainwestowac by nie stracic . Bydgoszcz to ciezkie miasto jesli chodzi o handel a sieci franchiingowe reaczej nie wchodza w rachube :) Nie mam ochoty placic im dzialki za moje pieniadze ktore zarobilem ciezka praca. Szukam interesu samodzielnego i nie koniecznie z lokalem handlowym . Pozdrawiam uczestnikow forum

Gringo 08.06.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
jak nie interesują Cię sieci franczyzowe, to po co tu sie wpisujesz? Dziwne to jakieś.....:-))))

varadero 08.06.2005 *.hipernet78.brda.net

3
dlatego ,ze jakbys czytal wszystkie tematy to bys wiedzial ,ze nie tylko o franczyznie sa pytania a jak masz ochote wzbudzic szum to zle trafiles .. szukac moj drogi kolego trzeba wszedzie a nie byc ograniczonym :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.