Forum: Germanos 1475

Polog 28.04.2003 *.pa244.pila.cvx.ppp.tpnet.pl

Szukam kontaktu z osobami, które weszły albo planują wejście w sieć Germanos. Czy ktoś spotakł się z negatywnymi opiniami na temat tej sieci? Prosze o pomoc. Chciałbym zainwestować pieniądze, ale nie wiem czy to dobre rozwiązanie?

Magda 05.05.2003 *.proxy.net.pulawy.pl

Ja również chciałabym się coś dowiedzieć o Germanosie. Jestem w podobnej sytuacji. Zastanawiam się także na mPunktem

S 07.05.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Znam ludzi ktorzy weszli we franchising w sieci Germanos.Nie slyszalem od nich nic zlego na temat tej sieci, raczej powiem ze sa bardzo zadowoleni. Siec prowadzi silna kampanie reklamowa, jedyna taka (telewizja)z tego co wiem ,z posrod sieci franchisingowych ktore zajmuja sie sprzedaza komorek.

marek 10.06.2003 *.pd85.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

są okey

Informacja 17.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Szanowni Panstwo,
Jesli sa Panstwo zainteresowani wspolpraca z Siecia Germanos bardzo prosze o kontakt pod adresem email dealer@germanos.pl

rox 18.06.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Zupelnie proste i fundamentalne pytanie - przy inwestycji rzedu 80 tys. PLN, odrzucajac skrajnosci...jaki zysk przed opodatkowaniem w skali miesiaca jest w stanie uzyskac franchisobiorca ?
...ok. 2000 PLN
...ok. 3000 PLN
...ok. 5000 PLN ???
Pozdrawiam

Komórkowiec 18.06.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Zanim wejdziesz w sieć Germanosa zadzwoń do TeleHita oraz Eurotelu i porównaj warunki. Naprawdę warto!

Speedy 25.06.2003 *.qn233.neoplus.adsl.tpnet.pl

Polog i Magda, odsyłam Was do adresu www.germanos.pl - link franchising.

? 25.06.2003 *.212.160.134.178

Witam Speedy,
co chcesz przekazać przez ten link - oprócz namiarów i parę fotek zero informacji na temat franchisingu.
Natomiast chętnie przeczytam link "wizje i misje" oraz "udziałowcy" tylko się nie otwiera.

Informacja 26.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Szanowni Państwo,
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt na adres dealer@germanos.pl
Pod tym adresem uzyskają Państwo odpowiedź na swoje pytania. Link do strony www.germanos.pl daje natomiast możliwość skontaktowania się z naszymi Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży, którzy na pewno rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości oraz odpowiedzą na szereg pytań.

G.S 26.06.2003 *.w3cache2.waw.cdp.pl

Odwiedziłem jak jeden z rozmówców proponował strony eurotelu , telehitu i germanos. Bez konkurencji interes by się po prostu nie opłacał. Każdy z nas wybierze to, co uzna za słuszne. Wszystkie oferty są ciekawe i na swój sposób atrakcyjne. Jak zwykle jest tak ze jedna siec oferuje cos, czego nie ma inna i na odwrót. Wszystko zależy tez od tego, kto ile może przeznaczyć na dana inwestycje. Nie ma sensu kłócić się i obrażać ( patrz Tele-Hit w katalogu firm). Myślę, ze pomysłodawcy forum mieli na myśli możliwość wymiany informacji miedzy biorcami, osobami zainteresowanymi jak i osobami, które z dawcami licencji mieli cos wspólnego, a nie kłótnie i wzajemne obrażanie.

Radelinus 28.01.2004 *.bk149.neoplus.adsl.tpnet.pl

CO DOBREGO WIEMY O FIRMIE GERMANOS?

zorro 28.01.2004 *.w3cache3.waw.cdp.pl

maja duzo wlasnych promocji. dogaduja sie z producentami i sprzedają nowości tylko w swojej sieci. Moj znajomy prowadzi z nimi franchising i jest bardzo zadowolony. Wszystko zalezy od przedsiebiorczosci.

radelinus 28.01.2004 *.bk149.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak wygląda opieka nad franchizobiorcami?

ifo 05.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

nie róbcie interesu z Germanosem bo oni tylko szukają lokalizacji i was wyrzucą z rynku a sami mówią że trzeba zainwestować 80 tyś tylko za co przeciez są teraz inne czasy i nie zarabia się na tym krocie

ajko 18.02.2004 *.217.8.179.146

To sieć, która podpisuje umowy z biorcami, po czym ich wykańcza i przejmuje lokale. Ciekawy sposób na rozwój sieci ... a w ogóle to wszystkie te sieci z telefonami to już wątpliwy interes !!!

opik 18.02.2004 *.217.8.179.146

Czy mogę zakupić dużą ilość tak-taków w Germanosie? Chciałbym exportować skoro to taki dobry biznes

lolo 18.02.2004 *.217.8.179.146

Słuchaj Oik, Oni z pewnością sami to robią bo po co mieliby tak dużą sieć? Po to aby kupować duże ilości Tak-Taka od operatora

opik 19.02.2004 *.217.8.179.146

sam już nie wiem co ci agenci od komórek kombinują

Lovelas 19.02.2004 *.217.8.179.146

Ja wiem, ale nie powiem bo się boję że mi zamkną punkt

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.