Forum: Germanos 1475

radelinus 20.02.2004 *.abe43.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przecież można odpowiedzieć anonimowo. Naprawde potrzebuje informacji. Prosze o odrobinę odwagi.

ajko 24.02.2004 *.217.8.179.146

Kombinują jak tu zarobić gdy wejdziemy do Unii, to proste !!

leon 24.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

tak samo jest w tele-hicie obserwuję o nich opinie i zawsze usuwaja je jak są negatywne takie to jest forum kto ma kasę ten dyktuje opinię

KUBA 04.01.2005 *.agr114.internetdsl.tpnet.pl

5
Drodzy Panstwo.Zamierzam otworzyć salon germanosa,i chciałbym nawiazac kontakt z osobami dzialajacymi w tej sieci. Z GÓRY DZIEKUJE.POZDRAWIAM.kontakt kubassss5@wp.pl

KUBA 04.01.2005 *.agr114.internetdsl.tpnet.pl

5
chce zasiegnac info.na temat gwarancji,weksli jaki żądaja,przepisania na nich umowy najmu itp.

abi 06.01.2005 *.ajd59.neoplus.adsl.tpnet.pl

słuchaj najpierw poszukaj innych agentów coz nimi mają umowę i dowiedz sie czy sa zadowoleni i szukaj w podobny sposób innych firmy bo może sie okazać ze przejmą twój lokal i interes

KUBA 07.01.2005 *.agr114.internetdsl.tpnet.pl

5
Tak dziękuję kolego.Czy moze na te forum zaglada czasami aktualny biorca germanosa? Chcialbym z nim nawiazac kontakt,wlasnie zauwazylem ze chodzi im troche i o lokal,chcialbym sie przed tym jakos zabezpieczyc.pozdrawiam.

miniek 04.02.2005 *.82.153.66.251

1
drogi kolego mialem 3 lata temu doczynienia z germanosem,byli zainteresowani otwarciem punktu w moim miescie,wszystko spoko kolorowo nawet dostalem umowe do konsultacji,miejsce ich cieszylo bo obok byl salon idei,ale opieszalosc regionalnego sie tak przeciagnela iz salon idei sie wyniusl a w jego miejsce wpadl salon ery i tak zwana dupa zbiat.nawet nikt nie powiedzial przepraszam cos tam bakneli ze znajda mi lokal w innym miejscu w moim miescie dzwonilem do regionalnego po 17 razy dziennie (ma bardzo seksowny glas na sekretarce)i sprawa ucichla.niedawno napisalem do nich ponownie,nastepca wczesniejszego regionalnego nie chcial mi nic powiedziec na temat tego zajscia cyt."nie bede sie wypowiadal na temat panskiej wspolpracy z panem x"
nie wiem jak jest etraz moze sie cos zmienilo nie mialem cierpliwosci drazyc tematu ale jeszcze sprobuje.pomysl jednak o tym ze wchodzi zachodni inwestor w nasze sieci komorkowe i licze na to ze bedzie u nas w niedlugim czasie multioperatorski salon jak np podaje strone angielska www.thelink.co.uk gdzie wszystkie sieci sa w jednym miejscu i nikt sie nie zre o odrebnosc tylko kazdy walczy oferta.bo tak kurw..... powinno byc!!!!!!no to na tyle moich wywodow.jak ktos chce pogadac na gg lub zmienic moj stosunek do germanosa to zapraszam nr to 7310900.

powodzenia tez ciagle szukam

KUBA 19.03.2005 *.agr114.internetdsl.tpnet.pl

5
moze jest ktos kto wspołpracuje z germanosem i wypowie sie jak mu układa sie z tą firmą.

Jasiek 20.03.2005 *.NAT-3.euronet.net.pl

35
Ja nie wspolpracuje - ale kiedys juz planowalem naiwazac z nimi wspolprace (jakies 2 lata temu). Nie polecam. Jednym z warunkow umowy jest to, aby obroty rosly w podanych przez nich procentach w stosunku rocznym (nie pamietam, ale bylo to okolo 50%). Bylo jeszcze wiecej minusow, ale dokladnie juz nie pamietam

polo 20.03.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Ktoś chce pozostać niewolnikiem za własne pieniądze to wchodzi do Germanosa, Mpunktu itp,a potem to już z górki trzęsie się każdego dnia by go nie wywalili,bo unich nikt niebankrótuje tylko to, ty się nie nadajesz!Fantastyczny biznes za 80tyś,z takimi pieniędzmi nikt niemusi iść na niewolnika.Gdyby ktoś chciał we własnym salonie za 80tyś zmienić krzesła na nowe bo stare są zniszczone to musi napisać podanie do operatora i drugie do dilera z prośbą o zgode,wtedy oni wskarzą gdzie i za ile możesz kupić te krzesła,ale jazda! Pozdrowienia,nie dajcie sobą manipulować to ma być wasz biznes.

anonim 15.04.2005 *.all165.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
POPIERAM W 100% JA STAŁAM SIE TAKIM NIEWOLNIKIEM.BRAK PŁYNNOSCI FINANSOWEJ ZE STRONY FIRMY NISKA MARZA NA PRODUKTY WYSOKIE KOSZTY UTRZYMANIA OPŁATA ZA LICENCJE TYLKO ZA CO PYTANIE KILKASET EURO 200-300 TYLKO ZA CO?
NIBY ZA REKLAME HA HA TAKA KASA SAMEMU MOZNA SIE ROZLEKLAMOWAC I TO LEPIEJ.DUZO O TYM BY DYSKUTOWAC ALE JEDNO JEST PEWNE ZE TO ONI ZARABIAJA A TY NIE DOBRYCH MIESIECY NA SPRZEDAZ JEST MOZE PIEC SZESC A CO Z RESZTA ?DOKLADASZ.NIE TY JESTES SZEFEM TYLKO ONI.JESLI TAK DOBRZE BY KAZDEMU SZŁO TO PO PEWNYM CZASIE KAZDY BY REZYGNOWAŁ I DZIAŁAL SAM.

polo 15.04.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Dziękuje anonimie,mnie oszczegli dobrzy ludzie działający wtej branży bo sam też chciałem znimi współpracować,naspotkanie przyjechał człowiek który traktował mnie jak człowieka który stara się o prace dotego wcinał batoniki i bez przerwy wychodził telefonować,znikał na 10-15 minut,zirytował mnie na maksa,na koniec dodał że 4-6 miesięcy niektóre punkty muszą dokładać do interesu ale to wina właścicieli bo ci niedają sobie rady,jeżeli tak będzie w moim przypadku to rozwiążą ze mną umowe i wezmą kolejnego biorce.Ręce opadają na takie teksty,daj komuś 80tyś i czekaj czy cię nie wywalą,w sumie to też niezły biznes dla nich ,kaska wpada sama ,tak naprawde w tym biznesie niewiele od ciebie zależy bo co poradzisz kiedy operator niema przez jakiś czs ciekawej oferty,sprzedaż musi spaść,marże tną bez przerwy,dopuki niezaczną zmieniać podejścia do biorcy niewarto się wto angażować,może czwarty operator przyniesie jakieś pozytywne zmiany trzeba to śledzić,to już nieten sam interes co jeszcze 2-4 lata temu.

KUBA 12.06.2005 *.agr114.internetdsl.tpnet.pl

5
Firmie gremanos jedynie zalerzy na przejeciu lokalu.Na sam poczatek podpisza z toba umowe, poł roku minie i powiedza ze sie do tego interesu nie nadajesz a przepisales na nich umowe podnajmu i w tej umowie znajduje sie paragraf ze w takim przypodku lokal przechodzi na nich.Jesli ktos ma na to jakis sposób z tym podnajmem to prosze napisac na forum uchroni to wielu przedsiebiorców przed ta firmą.

Gringo 13.06.2005 *.proxy236.net.pulawy.pl

48
Najprościej ustalić odpowiednią kwotę czynszu w przypadku tego podnajmu. MOżna tak skonstruować umowę, aby się opłacało podnajmować :-)))), a nie męczyc z tym interesem.
Trzeba próbować :-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.