Forum: DGE Bruxelles 1482

Zainteresowany 22.06.2005 *.CacheEngine.eranet.pl

Czy ktoś może polecić jakieś strony internetowe lub inne żródła gdzie można dowiedzieć się więcej na temat działalności biur zajmujących się pomocą w uzyskaniu dotacji unijnych. Jakie są plusy i minusy takiej działalności i współpracy z franczyzodawcą np. DGE Bruxelles,Agroplus, inny.

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

262
W numerze 13 oraz 14 magazynu "Franchising Info" publikowaliśmy artykuły o sieci DGE Bruxelles.
Magazyn można kupić w www.ksiegarnia.franchising.info.pl.
Zachęcamy do lektury!

"Licencja na doradzanie" - nr 13 "FI"
W Polsce wreszcie zaczął się rozwijać prestiżowy segment rynku tzw. franchising białych kołnierzyków. Po licencjach sprzedawanych przez banki i instytucje finansowe - pisaliśmy o nich w 12 numerze "Franchising Info" - przyszła kolej na firmy konsultingowe.

"Biegiem po licencję" - nr 14 "FI"
DGE Bruxelles chce zostać liderem rynku usług pozyskiwania dotacji unijnych w Polsce. Swoje ambicje opiera na wynikach z innych krajów, gdzie na rozbudowanych rynkach wygrywa z konkurencją 7-10 procentowym udziałem.

Zanka25 19.04.2008 *.afh162.internetdsl.tpnet.pl

2
Oczywiscie zgadzam się, ze w obecnym czasie jest to bardzo popularna branża ( dotacje unijne), ale czy mozna na to samo liczyć za pare lat ???

aragonis 27.05.2008 *.acjt21.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
 Można a czemu nie? Do 2013 roku są zagwarantowane spore środki i dopłaty dla Polski więc kilka tłustych lat jest. Później wciąż będą dopłaty możliwe tylko że troszkę mniejsze niż dotychczas ale będą gdyż Polska to nie jest wciąż kraj wysoko rozwinięty a przyswajalność środków unijnych przez gminy miasta itp jest mała.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.