Forum: Fryzjerstwo 1475

Bartek_1978 04.07.2005 *.dial-1464.zgora.dialog.net.pl

6
Witam.
Czy ktoś mógłby przybliżyć mi ten biznes, chodzi mi głównie o biorców CA. Ale refleksje nt. innych sieci z branży będą mile widziane. Piszcie wszystko nie tylko o franchising'owych salonach. Pozdrawiam

MK 05.07.2005 *.bhz3.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli będziesz chciał rozważyć mój skromny głosik.
Salonów fryzjerskich jest dużo!!! Ale dobrych salonów fryzjerskich jest bardzo mało.
Dlatego aby odnieść sukces musisz stworzyć dobry salon fryzjerski nie ważne czy w siecie czy poza nią.
Nasuwa się pytanie: co ma się składać na dobry salon fryzjerski?
1. Doskonały rodzaj usług sprzedawanych przez salon (nowowczesne trendy, szczypta tradycyjności oraz to co nigdy nie przemija)
2. Aby punkt pierwszy został spełniony potrzeby jest odpowiedni personel ( ważne!!! miły i fachowy)
3. Odpowiednia lokalizacja (dobrze aby było to miejsca gdzie łatwo dotrzeć, w pobliżu parking)
4. Stworzenie dobrej atmosfery (klijent musi się czuć jak najlepiej kolejki wykluczone! aby temu zapobiec dobrze jest wprowadzić listę dzięki której można się umówić z fryzjerem RÓWNIEŻ PRZEZ TELEFON, jeżeli klijent będzie czekal na usługę tak zorganizować mu czas aby się nie mógl nudzić iwencja twórcza jest tu dozowolona njaprostrzy kolorowe gazety)
5. Jeżeli rozkręcisz interes musisz zadabać aby stały klijent miał stałą fryzjerkę lub fryzjera tak jak każdy ma swojego lekarza rodzinnego( nie możesz zmieniać ciągle personelu) ważne jest aby klijent i fryzjer "współgrali" ze sobą.
Mogę dodać że ta branża jest dosyć stabilna jeżeli chodzi o wachania rynku czy jest dobrze czy źle ludziom raczej rosną włosy i jest popyt na ich pożądne ścięcie.
Zapamiętej jeżeli klijent już do Ciebie wejdzie i skorzysta z usługi musisz przenieść górę aby do ciebie wrócił. Jeżeli będzie zadowolony na pewno powie o twoim salonie swoim znjomym przyprowadzi rodzinę a to jest najtańszy i zarazem najlepszy sposób reklamy.
Powodzenia

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.