Forum: Na forum działa Wielki Brat!!! 1475

MK 05.07.2005 *.bhg202.neoplus.adsl.tpnet.pl

Na forum działa WIELKI BRAT który kontroluje to co ma się pisać o poszczególnych firmach!!! Jakie kolwiek słowa krytyki zauważone są natychmiast usuwane.
Takie działania obserwuje od dłuższego czasu.
Przykładem są niektóre wypowiedzi użytkownika forum pod pseudo Cooll.
Czyżby właściciel strony miał ukryte w tym interesy???
Jeżeli nie niech odpowiedz i skomentuje całą sytuację.
Pozdrawiam
Czekam na odpowiedz.

Redakcja 06.07.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Każde szanujące się forum ma moderatora, który dba o niełamanie regulaminu forum. Zgodnie z informacją zamieszczoną na forum usuwane są wypowiedzi niezgodne z regulaminem.

cooll 06.07.2005 *.195.136.35.3

17
No to w takim razie, chcialbym poznac w ktorym punkcie zlamalem regulamin.

cooll 16.07.2005 *.195.136.35.3

17
Tak też myślałem, że nie doczekam się odpowiedzi od "szanownego" grona redakcyjnego. Widać, usuwacie tylko te posty, które są wam nie na rękę, a jak ktoś prosi was o wskazanie, w którym miejscu został złamany regulamin forum to już nie potraficie tego wskazać. Odpowiedź nasuwa się ciągle jedna i ta sama: faworyzujecie tylko te systemy które u was zamieszczają reklamy. Wcale sie nie zdziwie, jeśli i ten post zostanie usunięty. Jak to się mówi prawda kole w oczy.

Piotr2 16.07.2005 *.bil166.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Moje wypowiedzi, które były zgodne z prawdą ale widocznie komuś nie na rękę również zostały usunięte. I oświadczam, że regulaminu nie złamałem. Niektóre firmy są tu faworyzowane co jest jasne jak słońce!!!
Natomiast redakcja nie usuwa osobistych wycieczek i obelg pod adresem firm,które nie znajdują się obecnie w katalogu systemów. To im najwyraźniej nie przeszkadza. Zamiast podjąć rzeczową dyskusję i odpowiedzieć na pewne zarzuty łatwiej jest wypowiedź wykreślić. Jakie to żałosne!!!

Niezależny komentator 16.07.2005 *.gp2.eranet.pl

co się dziwicie że bronią swoich reklamodawców W końcu sypią im w koryto więc za wszelką cenę (nawet wlasnego honoru i reputacji) bronią kogo się da choćby to byla nieprawda. Wystarczy popatrzeć na to co się pisze i mówi o Żabce Tu się o niej milczy lub ją zachwala choć caly kraj wie że jest inaczej. Podobnie jest z innymi systemami Kolporter, PanAmerican Pizza. Bieta (jaki osiol jest taki jest) ale podpadl a w zasadzie psul wizerunek drugiemu Grosikowi wiec go sruuu z katalogu. Przyznam się szczezre ze za tak marne pieniądze robić z gęby dupę to sie w biznesie nie oplaca mam na mysli cene za wpis do katalogu W tych czasach panuje demokracja i kazdy powinien móc powiedziec to co chce Widać Panowie z katalogu wychowani w dawnym reżimie i ustroju mają odmienne zdanie i wielbią cenzurę w myśli hitlerowskiej ideologi: " kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam " Tylko po co mydlić ludziom oczy glupim tlumaczeniem się ?? Nie lepiej napisac wprost: To jest nasz prywatny portal, nasze prywatne forum, nasi klienci placa nam za cenzure a wy niezadowoleni wypieprzać ?? Po co probujecie byc inteligentni i subteli jak ni cholery Wam to nie wychodzi ??

polo 16.07.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Cześć,ująłeś trafnie sedno sprawy,dobrze że w łykendy cenzor ma wolne ale w poniedziałek to ciachną.

Pasikonik 16.07.2005 *.mok.waw.pl

17
Bardzo proszę Redakcję, zeby zostawiła te postry powyżej, bo to typowy przykład złości firm, które przeskrobały przeciw biorcom, bo zostały z katalogu usuniete dla dobra wszystkich. Dowody? dlaczego wszyscy "niezalezni komentatorzy" znają cene wpisu do Katalogu Firm?

Niezależny komentator 16.07.2005 *.gp2.eranet.pl

a stad znam że z czystej ciekawości podając sie za potencjalnego klienta zadzwonilem i zapytalem ile ta "przyjemność" kosztuje Ot i cala filozofia

cooll 16.07.2005 *.195.136.35.3

17
Do Pasikonika:
Drogie dziecko ja nie dzialam i nie dzialalem w zadnej firmie, a to co piszesz tylko swiadczy o twojej glupocie.

MK 16.07.2005 *.bio68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pasikonik kto napisał że zna cene.
Masz jakieś liczby podane?
Nie!
Wiec nie opowiadaj głupot czlowieku.
A jeżeli chodzi o ceny to wystarczy zadzwonić do Redakcji lub nawet wysłać e maila i ceny za umieszczenie w katalogu można znać przecież to nie jest żadna tajemnica.
Co do Redakcji to ioczywiście że nie sa obiektywni. NIGDZIE NIE PISZE ZE MUSZA BYĆ!!! Wszyscy to rozumiemy ta firma nie jest fundacją charytatywną więc jest nastawonia na zysk.
Pozdrawiam Niezależnego Komentatora

czytelnik 17.07.2005 *.pf102.lublin.sdi.tpnet.pl

No tak, Bieta vel Niezależny Komentator znowu harcuje na forum. Co gorsza teraz, gdy mu firma pada, będzie miał więcej czasu na wypisywanie głupot.

Niezależny komentator 18.07.2005 *.gw2.eranet.pl

o wypraszam sobie !!!!!! I TO STANOWCZO !!!!! Nawet njmniejsze porównanie mnie do Biety jest dla mnie strszaną obelgą Nie znam tego czlowieka osobiście (tyle mojego szczęścia), mieszkam w zupelnie innej części kraju niż on I co najważniejsze nigdy ale to przenigdy nie tknal bym sie wsporpracy z nim ani z drugim Grosikiem Bo jak to mówią kto z kim przystaje
Jak widac po niku jestem naprawde niezalezny od wszelch systemów które są lub byly w tym portalu reklamowane Dlatego tez moje wypwoiedzi beda zapewne dla wielu niewygodne ale obiektywne

czytelnik 18.07.2005 *.pf102.lublin.sdi.tpnet.pl

Gdyby to było takie proste, to ja bym w nicku wpisał sobie David Beckham i z miejsca stałbym się piękny i bogaty. Z Twoich tekstów wynika, że jadnak musiałeś mieć styczność z panem B. Może nawet na rozumy się z nim pozamieniałeś.

AntyFinansowy 18.07.2005 *.dkw160.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skoro nie jesteś Bietą, toś pewnie Urbanowicz z PF Mieszko. Firma o nie lepszej reputacji niż Grosik - niezły przekręt odwalili w Lublinie. Lub Ignapowicz lub z kolejnego klonu Grosika. Apeluje do wszystkich: olejcie te wszystkie agencje a idźcie do banku. Tu tylko same afery (co i dobrze widać na tym forum).

Niezależny komentator 19.07.2005 *.gw2.eranet.pl

Podkreślam raz jeszcze:
NIE JESTEM PRZEDSTAWICIELEM, WŁAŚCICIELEM, BIORCĄ ŻADNEGO Z SYSTEMÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA TYM PORTALU !!!!
Moja obecność tutaj nie jest przypadkowa Obecnie sam jestem na etapie przygotowywania systemu partnerskiego dlatego też chcialem zasięgnąc wiedzy i opini na portalu tematycznym a ten takim mi się wydawal. Teraz wiem jednak że napewno nie umieszczę tutaj swojej propozycji wspólpracy widząc co się dzieje. Zle zachowanie dotyczy zarówno części forumowiczów choć najbardziej zastanawia mnie zachowanie operatorów portalu.
Wszystkie prezentowane do tąd opinie a także te które być może się jeszcze pojawią z mojej strony są wynikiem niezależnego komentarza.

AntyFinansowy 19.07.2005 *.dky142.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jednak ktoś z Grosika. Nie dziwne wypadliście najgorzej w rankingu i teraz się mścicie.
Mogę Cie pocieszyć - nie wydaje mi się, aby Twoi konkurenci byli dużo lepsi. Za dwa lata nie będzie w Polsce żadnej niebankowej agencji finansowej.

Niezależny komentator 19.07.2005 *.gw2.eranet.pl

no tak przez nieuwagę w moim "oświadczeniu" nie dodalem że nie bylem także nigdy wpisany do tego portalu Nie bylem i nie jestem franczyzodawcą Mam pewien pomysl który chcę wdrożyć w życie ale jako systewm partnerski. Jak powiedzialem pobyt od jakiegoś czasu na tym portalu dal mi tylko tą wiedzę że niewarto tu się reklamowć

AntyFinansowy - bardzo Cię proszę nie dopisuj mnie ani personalnie ani firmowo do żadnego z bylych i obecnych tu franczyzodawców. Czy tak ciężko Wam pojąć że na forum mógl pojawić się ktoś nowy, ktoś nieumaczany w tutejsze ukladziki ??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.